Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Мінсоцполітики запровадило 133 додаткові сервіси для постраждалих від насильства

Дата: 20.03.2025 14:49
Кількість переглядів: 342

У 2024 році Міністерство соціальної політики України продовжило послідовну роботу у розбудові сервісів для постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства. Так, за рахунок державної субвенції та за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, вдалося впровадити 133 сервіси, які забезпечать надання допомоги та підтримки для постраждалих від насильства.

Фото без описуЗокрема, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам виділено кошти для роботи спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від насильства, а саме:

  • · було придбано 94 автомобілі для мобільних бригад;
  • · завершено ремонтні роботи та облаштовано один денний центр соціально-психологічної допомоги, два притулки для постраждалих та одну службу первинного психологічного консультування.

За фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення відремонтовано, облаштовано та відкрито:

  • · 14 денних центрів соціально-психологічної допомоги;
  • · 11 кризових кімнат;
  • · 6 служб первинного соціально-психологічного консультування осіб;
  • · 4 притулки для постраждалих від насильства.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень