Сусп. - пол. новини

Локальні дощі та ранкова прохолода: синоптики розповіли, якою буде погода на Черкащині цього тижня

Серпень на Черкащині розпочався прохолодою. А минулі вихідні ознаменувалися такими довгоочікуваними дощами. Цей тиждень прогнозують без метеорологічних сюрпризів. Про це інформує керівник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

15:45:48 05.08.2024

Визначено умови оплати праці фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

Ще одне важливе рішення, що ухвалив Кабінет Міністрів, — визначення умов оплати праці фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. У межах фонду оплати праці їм буде виплачуватися надбавка за особливий характер праці у розмірі до 50 відсотків посадового окладу.

10:02:54 05.08.2024

На Черкащині СБУ повідомила про підозру адміністратору спільнот у соцмережі, який допомагав чоловікам уникати мобілізації

Кіберфахівці Служби безпеки викрили чергового адміністратора груп у месенджері, який повідомляв про заходи, що проводять Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, насамперед про актуальні місця видачі повісток. Кількість підписників найбільшої групи складала понад 10 тисяч учасників, переважно з Уманщини.

10:00:13 05.08.2024

Ухвалено постанову, що дає старт запровадженню фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

Ухваленою постановою визначено механізм забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб в системі переходу від військової служби до цивільного життя.

08:50:57 05.08.2024

Комунікація про актуальне: на Уманщині відбулося обласне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад

Енергетична стійкість. Муніципальна співпраця. Залучення міжнародних ресурсів для розвитку громад. На Черкащині відбулося обласне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

08:44:44 05.08.2024

Володимир Зеленський: Це дійсно реальність, реальність у нашому небі – F-16 в Україні

Літаки F-16 уже в Україні. Про це в День Повітряних сил Збройних сил України заявив Президент Володимир Зеленський. Винищувачі F-16, МіГ-29 та Су-27 пролетіли в небі під час церемонії привітання воїнів.

08:22:02 05.08.2024

Податкові новації: набрав чинності Закон №3817 про виробництво та обіг алкоголю й інших підакцизних товарів

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що 27.07.2024 набрав чинності Закон України від 18 червня 2024 року № 3817-IX «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального».

14:28:54 02.08.2024

Шістнадцять мільярдів гривень податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Черкащини

Як повідомляє в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід, за січень-липень 2024 року платниками Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 16 281 млн грн податків, зборів та платежів. У порівнянні з показником січня-липня 2023 року до бюджетів спрямовано на 24%, або на 3 150 млн грн податків більше.

12:06:42 02.08.2024

2 серпня – Міжнародний день голокосту ромів

Щорічно, 2 серпня, в Україні та у всьому світі відзначають Міжнародний день голокосту ромів. Ця дата – данина пам’яті тим, хто загинув від геноциду в роки другої світової війни. Пам’ятна дата ухвалена на згадку про події 2-3 серпня 1944 року, коли в таборі смерті «Аушвіц-Біркенау» в газових камерах було вбито 2897 ромів. Єдиною їхньою «провиною» була належність до ромської національності.

10:14:18 02.08.2024