Сусп. - пол. новини

Звернення Президента України

Дорогі українці, українки! Сьогодні – дві наші області, робота в громадах. Спочатку –  наша Харківщина, тепер – Полтавщина. Почав цей день у наших воїнів Сил спеціальних операцій. Сьогодні їхнє професійне свято. І це один із найбільш сильних елементів наших Сил оборони, дуже результативний. Багато про це зараз іще не розкажеш – тільки після війни можна буде розповісти про все, що вдалося українським ССО. Вони діють і на фронті, і на окупованій території. Залучені дуже серйозно – і після 14-го року, і після 24 лютого – на багатьох напрямках.

09:20:33 30.07.2024

Безкоштовна освіта з допомогою ваучера: розповідає Державна служба зайнятості

У випускників закладів професійної та передвищої освіти із числа соціально вразливих категорій громадян (учасники бойових дій,  внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю) є можливість завдяки ваучеру безкоштовно отримати наступний рівень освіти за однією зі 124 професій або спеціальностей, перелік яких затверджено Міністерством економіки України.

12:13:43 29.07.2024

Пів року «Зроблено в Україні»: 50 млрд грн кредитів, 350 млн грантів на переробку і 100 млн компенсацій за вітчизняну сільгосптехніку

Майже 100 мільйонів гривень компенсації сільгоспвиробникам за придбання вітчизняної техніки, понад 350 млн грн на гранти на переробку, 50 млрд грн позик за програмою “Доступні кредити 5-7-9”, з яких 9,4 млрд грн — на інвестиційні цілі. Такими є результати перших шести місяців реалізації економічної політики «Зроблено в Україні», ініційованої у лютому Президентом України Володимиром Зеленським.

12:11:53 29.07.2024

Уманщина попрощалася з Героєм Олександром Цебрієм

Він мріяв про Вільну Україну та Перемогу: Уманська громада зі сльозами на очах провела в останню путь мужнього воїна – захисника, очільника м.Умань (2015 – 2020 рр.), командира кулеметного взводу, молодшого сержанта – Олександра Цебрія.

11:33:26 29.07.2024

Електронне бронювання відтепер доступне у “Дії”

«Електронне бронювання через портал "Дія" доступне для підприємств та установ, які є критично важливими. Послуга працює в кілька кліків, а результату слід чекати не довше години.» — зазначив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

11:27:14 29.07.2024

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні передусім варто відзначити дві наші бойові бригади: 25-ту окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду, що воює на Покровському напрямку, та 95-ту окрему десантно-штурмову бригаду, яка воює на Торецькому напрямку. Обидві бригади за цей тиждень і за багато інших тижнів цієї війни проявили себе надзвичайно – надзвичайно сильно й результативно.

09:05:01 29.07.2024

Сервіс єПідприємець: як відкрити бізнес “під ключ” за однією заявою

Відкрити чи розширити свою справу можна за однією заявою, заощаджуючи час та уникнувши зайвої бюрократії. Уряд працює над створенням максимально зручних умов для започаткування та ведення підприємництва в Україні.

15:05:53 26.07.2024