Сусп. - пол. новини

Уряд ухвалив постанову про е-довірчі послуги

Кабмін підтримав постанову, яка затверджує обов’язковий для зберігання перелік документів, отриманих внаслідок надання електронних довірчих послуг. Про це інформують у міністерстві цифрової трансформації України.

10:19:32 25.07.2024

Мінветеранів перерахувало майже 2,8 млрд грн до місцевих бюджетів на виплату грошової компенсації на придбання житла

Міністерство у справах ветеранів України у липні перерахувало до обласних бюджетів та бюджету міста Києва частину житлових субвенцій на виплату грошової компенсації на придбання житла ветеранам та членам їхніх сімей.

10:18:28 25.07.2024

Звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Почав сьогодні день із доповіді щодо роботи ППО – закінчення тренування наших воїнів та розгортання «петріотів» в Україні.

10:13:36 25.07.2024

Щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (роз’яснення, приклади)

Територіальними органами ДПС (станом на 01.07.2024) сформовано понад 3,2 млн податкових повідомлень-рішень по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на суму 6,6 млрд гривень.

12:38:47 24.07.2024