Сусп. - пол. новини

Уряд розширив перелік об’єктів, яким гарантується пріоритетне електропостачання

Через російський терор та аномальну спеку в Україні фіксується постійний дефіцит генераційних потужностей, тому «Укренерго» змушене вдаватися до вимкнень споживачів. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виїзного засідання Уряду в Запорізькій області.

08:37:18 19.07.2024

Ситуація в енергосистемі станом на 18 липня

Сьогодні, 18 липня, температура в більшості регіонів – вище +30°С. З 8:00 діють чотири черги у Центральному, Північному і Дніпровському регіонах. Негода залишила без світла 374 населені пункти в 6 областях. Про це інформує Укренерго.

14:09:34 18.07.2024

Електронне бронювання військовозобовʼязаних: сервіс запрацював на порталі Дія

Один із найочікуваніших сервісів — електронне бронювання вже в Дії. Відтепер керівники критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони, можуть забронювати співробітників через портал Дія.

14:08:35 18.07.2024

Потужна область – це сильні громади з конкретними менеджерськими рішеннями, – Ігор Табурець

Понад 5,8 млн грн залученого фінансування на проєкти. Школа грантової майстерності для ветеранів. А також надання послуг понад 300 суб’єктам господарювання. Результати  роботи за перше півріччя представила Черкаська регіональна  агенція розвитку на засіданні наглядової ради.

09:12:49 18.07.2024

В Україні працюють над покращенням мобільного зв’язку під час відключень електроенергії

Національним центром оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) видано рішення, спрямоване на покращення якості надання послуг мобільного зв’язку та доступу до мережі Інтернет в умовах планового, аварійного, незапланованого та/або вимушеного відключення електропостачання інфраструктури електронних комунікаційних мереж в умовах воєнного стану.

07:58:14 18.07.2024

Звернення Президента України

Дорогі українці, українки! Сьогодні вже десяті роковини від того дня, коли російські окупанти знищили в українському небі пасажирський літак – рейс MH17. Малайзійський «боїнг», на борту якого було 298 людей, із них 80 – діти. Громадяни різних країн із різних частин світу. Нідерланди, Малайзія, Австралія, Сполучене Королівство, Індонезія, Німеччина, Канада, Бельгія, Філіппіни, Нова Зеландія.

07:56:30 18.07.2024