Сусп. - пол. новини

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні був насичений день. Доповідь міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка щодо затримання підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон. Попросив міністра представити суспільству та журналістам усю необхідну інформацію. Звичайно, ще тривають процесуальні дії, з’ясовуються всі обставини цієї справи. Завтра має бути більше інформації – публічно.

09:06:32 26.07.2024

Як документально підтвердити знищення (втрати) товарів внаслідок дії обставин непереборної сили у період дії воєнного, надзвичайного стану?

Відповідно до п. 32 прим. 1 підрозд. 2 розд. XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) тимчасово, протягом дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану, не вважаються використаними платником ПДВ в неоподатковуваних ПДВ операціях або операціях, що не є господарською діяльністю платника податку, товари, придбані в оподатковуваних ПДВ операціях, знищені (втрачені) внаслідок дії обставин непереборної сили у період дії воєнного, надзвичайного стану.

14:56:45 25.07.2024

Жителі Черкащини задекларували право на податкову знижку до повернення з бюджету 15,5 млн грн

Жителі Черкаського регіону поступово декларують право на податкову знижку. В. о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід нагадує, що податкова знижка – це можливість повернути частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб із доходів у вигляді заробітної плати за певні послуги упродовж звітного року. Так, із 1 січня нинішнього року є змога отримати податкову знижку за витратами 2023-го. Для цього до 31 грудня цього року необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

14:51:33 25.07.2024

«Доступні кредити 5-7-9%»: з початку року бізнес отримав пільгових кредитів на понад 50 млрд грн

Від початку 2024 року українські підприємці отримали 13 394 пільгових кредитів за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 50,8 млрд гривень. Дві третини від цієї суми приходиться на сектори сільського господарства та переробної промисловості.

10:23:21 25.07.2024

Бронювання в Дії: 55+ тисяч співробітників критично важливих підприємств заброньовано онлайн

Автоматизували процеси та зробили сервіс прозорим і швидким разом з Мінекономіки та Міноборони. Середній час на отримання електронного бронювання — 15 хвилин. Раніше через людський фактор процес міг тривати тижнями.

10:22:43 25.07.2024

Уряд ухвалив постанову про е-довірчі послуги

Кабмін підтримав постанову, яка затверджує обов’язковий для зберігання перелік документів, отриманих внаслідок надання електронних довірчих послуг. Про це інформують у міністерстві цифрової трансформації України.

10:19:32 25.07.2024

Мінветеранів перерахувало майже 2,8 млрд грн до місцевих бюджетів на виплату грошової компенсації на придбання житла

Міністерство у справах ветеранів України у липні перерахувало до обласних бюджетів та бюджету міста Києва частину житлових субвенцій на виплату грошової компенсації на придбання житла ветеранам та членам їхніх сімей.

10:18:28 25.07.2024