Сусп. - пол. новини

Перспективи приватизації в Україні: друге півріччя 2024 року

Друге півріччя 2024 року відкриває широкі можливості для інвесторів у різних секторах української економіки. Фонд державного майна України активно розширює перелік об’єктів приватизації, пропонуючи ринку привабливі інвестиційні варіанти.

10:48:02 23.07.2024

Платникам податків Черкащини за пів року відшкодували більше 700 млн грн податку на додану вартість

У січні-червні 2024 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) в сумі 701,2 млн грн. У цілому протягом першого півріччя платники Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 794,9 млн грн.

10:46:11 23.07.2024

Марафон ідей і можливостей: на Черкащині триває хакатон для ветеранів і ВПО України

Об’єднані та заповзяті. В області молоді ветерани та внутрішньо переміщені особи з усієї України напрацьовують проєкти підтримки та самореалізації. Це відбувається на триденному хакатоні. Долучився до діалогу очільник Черкащини Ігор Табурець.

10:43:38 23.07.2024

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткі підсумки цього дня. Наша команда готує ще чотири нові безпекові угоди для України. Вже найближчим часом ми розпочнемо перемовини й маємо доволі оперативно підготувати документи до підписання. Це для нас і оборонна підтримка, це для нас і фінанси, і гуманітарна взаємодія. Вже тоді буде майже 30 таких угод із нашими партнерами. І ми ставили собі завдання, щоб це були різні країни – не лише країни НАТО. Але всі – однаково готові допомагати нам у захисті спільних цінностей. І це буде. Хоч би що відбувалось у світі, нам потрібні свої інструменти для підтримки наших людей, для підтримки нашої держави, свої безпекові домовленості, які працюватимуть за будь-яких умов. Саме так ми і рухаємось.

10:41:37 23.07.2024

Увага!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!

Маньківська селищна рада попереджає про заборону розпалювання багать в лісових масивах, в’їзду транспортних засобів і відвідування населенням лісів у період підвищеної пожежної безпеки!

15:18:36 22.07.2024

До вихідних в області утримається комфортна літня погода

Черкащина подолала період нестерпної спеки з аномально високими температурами. У вихідні середньодобова температура знизилася на 5-7º та наблизилася до кліматичної норми цього часу. У найближчі дві доби прогнозуємо переважно сонячну, спокійну та суху погоду. Температура вночі 14-19º, вдень 25-30º. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

14:42:52 22.07.2024

В Україні запрацювали програми пільгового кредитування для громадян, а також для ОСББ та ЖБК для посилення енергетики

З 20 липня запрацювали урядові програми безвідсоткового кредитування громадян, а також програма “Доступні кредити 5-7-9” для ОСББ та ЖБК на купівлю обладнання для генерації з альтернативних джерел енергії та установок для зберігання енергії. Про це інформують у міністерстві економіки України.

12:22:40 22.07.2024

Розпочала роботу урядова «гаряча лінія» з питань енергетики – «СТРУМ»

Почала працювати урядова «гаряча лінія» 15-49 під назвою «СТРУМ», на яку можуть звертатися громадяни та бізнес для вирішення питань, пов’язаних з енергетичною галуззю. Зокрема, щодо питань встановлення альтернативних джерел енергії для забезпечення власної енергонезалежності.

09:00:06 22.07.2024