Сусп. - пол. новини

Платники податків Черкащини за січень-липень 2024 року сплатили 133,7 млн грн акцизного податку

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимира Жавріда, за січень-липень 2024 року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 15 447,6 тис. грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. Також, за результатами сплати за січень-липень 2024 року, надходження акцизного податку із ввезених в Україну підакцизних товарів становлять 5 457,7 тис. грн. Додатково до бюджету надійшло 3 927,0 тис. грн, що становить 356,6 відс. від доведених показників доходів Державної податкової служби України.

15:51:45 12.08.2024

Україна здобула 12 нагород на Олімпійських іграх у Парижі

Українці завершили виступ на Олімпійських іграх у Парижі-2024 з 12 медалями (3 золоті, 5 срібних, 4 бронзові). Наразі наша збірна посідає 22 місце у медальному заліку. Про це інформують у міністерстві молоді та спорту України.

09:19:48 12.08.2024

Звернення Президента України

Дорогі українці, українки! Нашим пріоритетом залишається максимальне посилення українського повітряного щита. Нашої ППО, нашої бойової авіації. Щоночі й щодня протягом цієї війни українці страждають від російських ударів. Багато, дійсно багато вже зроблено для нашої можливості захищатись, але ще не все, що необхідно. Ми не припиняємо роботи з партнерами для того, щоб у нас було більше систем ППО та більше якісної підготовки й забезпечення всіх підрозділів захисників неба.

09:03:04 12.08.2024

До Дія.City зможуть долучитися виробники біонічних протезів

Кабінет Міністрів розширив перелік видів діяльності ІТ-компаній для резидентства в Дія.City. Зокрема, долучися зможуть компанії, що займаються розробкою, реалізацією, обслуговуванням і ремонтом біонічних протезів.

08:52:29 12.08.2024

Безпекові поради населенню України у різних ситуаціях

В рамках діяльності проєкту Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Dovidka.Info» було створено 5 відеороликів з метою дати актуальні безпекові поради населенню України у різних ситуаціях. Відеоролики знаходяться за наступними посиланнями:

10:11:26 09.08.2024

На Черкащині розроблятимуть регіональний план розвитку охорони психічного здоров’я

Регіональний вимір. Черкащина приєднується до роботи над планом заходів на 2024-2026 роки з реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року. Напрацьовуватиме інструменти на обласному рівні відповідна робоча група.

09:57:17 09.08.2024

Армія+: Міноборони презентувало новий мобільний застосунок для військових

Міністерство оборони України представило нову платформу Армія+, створену з метою цифровізації послуг для військовослужбовців та підвищення ефективності служби. Зокрема, в питанні зменшення обсягів паперової роботи. Одна з найбільш очікуваних функцій застосунку — можливість подання електронних рапортів.

09:56:28 09.08.2024

Валерій Данилевський про перебіг вступної кампанії в області

На Черкащині триває вступна кампанія. Серед абітурієнтів популярністю користуються професії напряму сільського господарства, будівництва, громадського харчування. А також спеціальності – медсестринство, філологія, психологія та ІТ. Про це повідомив начальник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський на брифінгу в медіацентрі ОВА.

09:05:42 09.08.2024

Звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Сьогодні було вже три доповіді Головкома Сирського – доповіді результативні. Саме такі, які потрібні нашій державі зараз. Я вдячний кожному воїну, кожному солдату та командиру, які забезпечують захист наших, українських, позицій та виконання завдань нашої оборони. Українці вміють досягати своїх цілей. І це не ми вибрали досягати цілей у війні. Росія принесла війну на нашу землю й повинна відчувати, що нею зроблено. Ми ж прагнемо якнайшвидше досягти своїх цілей у мирний час – за умов справедливого миру. І це буде.

09:02:28 09.08.2024