Сусп. - пол. новини

Житло, власна справа, освіта: Володимир Зеленський анонсував посилення державних програм підтримки молоді

Україна вже має державні програми, що працюватимуть ще активніше в інтересах молоді. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час зустрічі з учасниками Українського молодіжного форуму.

09:49:33 13.08.2024

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Найголовніше за цей день. Провів Ставку. Була доповідь Головкома Сирського. Щодо фронту і всіх ключових оборонних напрямків. А також щодо операції в Курській області – генерал Сирський доповів, що контролюються  близько тисячі квадратних кілометрів у Курській області. Це, зокрема, райони, із яких російська армія завдавала ударів по нашій Сумщині. Станом на сьогодні й від 1 червня це вже майже 2100 обстрілів території Сумської області. Тому наші операції – це суто безпекове питання для України, звільнення прикордоння від російських військових. Я дякую всім нашим солдатам, сержантам та офіцерам за сміливість та за результативність дій.

08:57:45 13.08.2024

На Черкащину прибуло 10 тисяч доз вакцини для дітей проти поліомієліту

1,1 млн доз вакцин (на суму понад 8 млн грн) на запит Міністерства охорони здоров’я закупили Медзакупівлі України торік, наразі вся партія доставлена в країну. Вакцина отримала позитивний висновок про якість від Держлікслужби і розвозиться до центрів контролю і профілактики хвороб (ЦКПХ) в усі області. Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб отримав 10 тисяч доз оральної вакцини для профілактики поліомієліту (ОПВ).

16:26:56 12.08.2024

Щеплення проти COVID-19: МОЗ затвердило оновлені рекомендації щодо вакцинації проти коронавірусу

Оновлені рекомендації НТГЕІ затверджені наказом МОЗ від 5 серпня 2024 року №1380. Вони відповідають останнім світовим рекомендаціям щодо щеплень проти СОVID-19 Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

16:23:11 12.08.2024

Міноборони вдосконалює систему роботи з рапортами військовослужбовців

Міністерство оборони України впроваджує нові правила щодо подання та розгляду рапортів військовослужбовців. Зміни спрямовані на захист прав військових, встановлення чітких строків розгляду звернень та підвищення відповідальності командирів.

16:19:34 12.08.2024

На Черкащині запанує вереснева прохолода

За синоптичною ситуацією, в атмосфері посилюється вплив масштабного антициклону. На Черкащині похолодає, середньодобова температура знизиться на 4-5º та відповідатиме клімату початку вересня. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

15:54:09 12.08.2024

За яким ідентифікатором форми подається Звіт про контрольовані операції, починаючи з 1 серпня 2024?

Відповідно до п.п. 39.4.2 п. 39.4 ст. 39 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов’язані подавати до 01 жовтня року, що настає за звітним, Звіт про контрольовані операції (далі – Звіт).

15:52:40 12.08.2024