Сусп. - пол. новини

Гарячі +37: на Черкащині прогнозують спеку

Серпень, який нещодавно відставав від жарких тенденцій своїх літніх попередників, вирішив кардинально змінити ситуацію. 20-22 серпня із південно-східними вітрами продовжить надходити дуже тепле повітря, яке забезпечить температуру вночі 20-25º, а вдень сильну спеку 35-37º. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

15:21:23 19.08.2024

На Черкащині затримали групу підпалювачів, які діяли на замовлення рф

Служба безпеки та Національна поліція затримали ще 2-х ворожих агентів, які вчиняли підпали на об’єктах Укрзалізниці у Черкаській області. Серед пріоритетних цілей ворога були релейні шафи на залізничних магістралях. Окупанти сподівалися, що, підпаливши це обладнання, вони зірвуть перевезення зброї та боєприпасів ЗСУ на передову.

15:20:39 19.08.2024

19 серпня в Україні святкують День пасічника

День пасічника - професійне свято бджолярів - в Україні почали відзначати з 1997 року. Він встановлений Указом Президента № 815/97 і святкується щорічно 19 серпня. Підраховано, що кожна сьома тонна світового меду - українська. На пасіках країни сьогодні «працює» близько п’яти мільйонів бджолиних сімей.

11:52:52 19.08.2024

Уряд підтримав законопроєкт про заборону використання російських програм

Скоро українські компанії мають повністю відмовитися від програм країн-агресорів задля збереження національної безпеки. Про це інформують у міністерстві цифрової трансформації України. Уряд підтримав законопроєкт про введення заборони використання санкційних електронних ресурсів.

11:51:19 19.08.2024

МОЗ про обіг медичного канабісу в Україні

З 16 серпня 2024 року вводиться в дію Закон, який врегульовує обіг рослин роду коноплі в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності. На виконання Закону команда МОЗ спільно з Міністерством аграрної політики, Держлікслужбою, МВС, Національною поліцією та іншими органами виконавчої влади розробили підзаконні акти, які детально врегульовують всі процеси та дозволятимуть пацієнту отримати ліки з медичного канабісу.

09:55:17 19.08.2024

Автошкола для осіб з інвалідністю

Великим попитом серед громадян України користується послугаз отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автомобілем є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осібз інвалідністю.

09:20:08 19.08.2024

Уряд спростив доступ до психологічної допомоги для діючих захисників і захисниць

Кабінет Міністрів України удосконалив механізм надання послуг із психологічної допомоги другого та третього рівнів, встановлений Порядком та умовами надання психологічної допомоги ветеранам війни, членам їх сімей та деяким іншим категоріям осіб (постанова КМУ від 29.11.2022 № 1338).

09:17:57 19.08.2024

СБУ викрила на Черкащині настоятеля храму УПЦ (МП), який виправдовував воєнні злочини рашистів

Служба безпеки задокументувала підривну діяльність ще одного клірика Черкаської єпархії УПЦ (МП). Цього разу йдеться про настоятеля одного із храмів Корсунь-Шевченківського благочиння, який виправдовував повномасштабну війну рф проти України. Про це інформують в управлінні СБ України у Черкаській області.

09:16:18 19.08.2024