Сусп. - пол. новини

Власна справа: понад 19 тисяч переможців програми отримають від держави гранти на розвиток бізнесу

Визначено ще 376 переможців програми «Власна справа» за підсумками п’ятнадцятої хвилі. Вони отримають гранти на започаткування або розвиток бізнесу на 92 млн грн. Від початку дії програми її переможцями стали вже понад 19 тисяч українців, в бізнес яких держава інвестує через гранти 4,6 млрд грн. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

08:30:54 26.08.2024

Звернення Володимира Зеленського з нагоди Дня Незалежності України

Дорогий народе! Українці завжди повертають борги. І той, хто зичив нашій землі лиха, отримає його у себе вдома. З відсотками. Той, хто хоче сіяти на нашій землі зло, пожинатиме його плоди на своїй території.

08:26:01 26.08.2024

В єдності та із синьо-жовтим стягом ми досягаємо результатів, які змінюють історію – Президент під час церемонії підняття Державного прапора

Із нагоди Дня Державного прапора Президент Володимир Зеленський узяв участь в урочистій церемонії підняття українського стяга. Глава держави зазначив, що синьо-жовтий прапор об’єднує багато поколінь, які билися заради України, звільняли від загарбників українську землю та мріяли про незалежність.

11:51:37 23.08.2024

МОЗ України працює над запуском електронної черги для отримання ендопротезів

Міністерство охорони здоров’я України продовжує працювати над реалізацією нового проєкту щодо запровадження електронної черги на ендопротезування. Поточні результати обговорили під час селекторної наради з міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком, заступником міністра з питань цифрового розвитку Марією Карчевич і стейкхолдерами процесу.

09:43:46 23.08.2024

Прозорість і підзвітність: на Черкащині продовжують моніторити публічні закупівлі

Оголошені через систему Prozorro публічні закупівлі відслідковують на Черкащині. Проводять моніторинг у межах діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність». Так, із 15 по 22 серпня у статусі «подання» перебувають 97 тендерних пропозицій із очікуваною вартістю понад 200 тис. грн.

09:42:34 23.08.2024

Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 23 серпня

Уночі ворог атакував Черкащину. В області працювала ППО. Минулось без потерпілих. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець. За попередньою інформацією, відбулось падіння ракети на відкриту територію в межах обласного центру.

09:38:36 23.08.2024

Президент доручив уряду затвердити Національну стратегію ветеранської політики

Має бути організована українська ветеранська політика, щоб ветерани в нашій країні були цілковито інтегровані в суспільне життя. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час виступу на VII Міжнародному ветеранському форумі.

09:27:18 23.08.2024

На Черкащині утримається спека у вихідні

Серпень 2024 дарує нам надзвичайно теплі погожі дні. Завтра циклон із заходу намагатиметься дещо розбавити спеку на Черкащині своєю прохолодою та незначними опадами. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

15:28:39 22.08.2024