Дата: від до Скинути

Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в  передноворічний період

Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Кожна людина прагне прикрасити свою оселю новорічним деревом. І щоб там не говорили прихильники штучних ялинок, жива ялинка має значну перевагу. Хвойне дерево можна придбати на ринку, де продаються дерева з лісгоспів та фермерських господарств. Але дехто вирішує економити, купуючи символи свята з рук, в людей, що незаконно їх зрубали у лісі, чим завдали значних збитків лісовому господарству держави.

12:53 30.11.2023

УВАГА!!! Роз’яснення щодо соціальної програми «Прихисток»

За інформацією відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна  виконавчого комітету Маньківської селищної ради  у зв’язку з чисельними звернення щодо надання роз’яснень положень постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 р. № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» (далі – Порядку) в частині визначення права власника домогосподарства на отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб, з якими його поєднують родинні стосунки, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України зазначає наступне.

08:51 29.11.2023

В Маньківці пройшов другий тур чемпіонату Уманського району з міні футболу серед ветеранів

25 листопада 2023 року в селищі Маньківка Асоціацією футболу Уманського району (АФУР) було проведено ігри другого туру чемпіонату Уманського району з міні футболу серед ветеранів.

10:28 28.11.2023

Новий циклон принесе чергове ускладнення погодніх умов на Черкащині

Не встигла Черкащина оговтатися від попереднього сніжного колапсу, як в Україну заходить новий циклонічний вихор OLIVER, який принесе чергову негоду. Вплив циклону наш регіон відчує вже сьогодні ввечері посиленням вітру до 15-20 м/с та підвищенням температури до 3-5° тепла. Мокрий сніг та дощ вночі створять ідеальні умови для ожеледі, налипання мокрого снігу та ожеледиці на дорогах.

09:04 28.11.2023

Вітаємо з днем народження депутата Маньківської селищної ради Павла СКОРИКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради Павла СКОРИКА  – з нагоди  Дня народження!

08:33 28.11.2023

Вітаємо з днем народження депутата Маньківської селищної ради Валентина РИНДЮКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради Валентина РИНДЮКА  – з нагоди  Дня народження!

08:31 28.11.2023

Подяка за допомогу у ліквідації наслідків зимової негоди

26, 27 листопада  негода  випробовувала на міцність жителів України, Маньківську громаду не оминуло також – протягом двох днів замітало снігом, сильні пориви вітру, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

15:30 27.11.2023

УВАГА!!! Зміна надавача послуг з розподілу природного газу!!!

За інформацією Черкаської обласної військової адміністрації з  25 вересня 2023 року НАК ,,Нафтогаз України“ розпочав планову інтеграцію АТ ,,Черкасигаз“ до свого складу. Метою корпоративних змін є налагодження ефективної роботи газорозподільної системи Черкаської області для зміцнення потужності енергетичної сфери країни. У зв’язку з цим АТ ,,Черкасигаз“ припиняє надавати послуги з розподілу природного газу, експлуатації систем газопостачання, а також інші послуги, пов’язані з газопостачанням споживачів в межах території здійснення ліцензованої діяльності у Черкаській області та, починаючи з 01 грудня 2023 року, надавачем послуг з провадження господарської діяльності буде новоутворена Черкаська філія ТОВ ,,Газорозподільні мережі України“.

11:48 27.11.2023