Дата: від до Скинути

Вітаємо з ювілеєм охоронника приміщення Маньківської селищної ради Андрія МУКОВОЗА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  охоронника приміщення Маньківської селищної ради Андрія МУКОВОЗА – з ювілеєм!

08:32 23.11.2023

«ПОЛЬСЬКА ПОЛИЦЯ В УКРАЇНІ» тепер у Маньківській бібліотеці

КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» взяла участь у пілотному проєкті "Польська полиця в Україні". Міжнародний проєкт «Польська полиця» Польського Інституту книги реалізується завдяки фінансуванню Міністерства культури, національної спадщини та спорту Республіки Польща, а також за підтримки Посольства Республіки Польща у Києві, Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні та Фонду «Допомога полякам на Сході».

12:02 22.11.2023

Проведено майстер - клас з виготовлення мотанки - оберега "Янгол" для наших воїнів-земляків

21.11.2023 для підопічних КУ «Центр надання соціальних послуг», що отримують соціальну послугу "соціальна адаптація" було проведено майстер - клас з виготовлення мотанки - оберега "Янгол", який провела бібліотекар КЗ "Маньківська селищна публічна бібліотека" Оксана ОСІПОВА. В свої вироби кожна з майстринь вклала частинку душі з побажанням повернутися якнайшвидше в свої домівки живими і з Перемогою. Мотанки виготовлялися для наших воїнів - односельчан, які незабаром слугуватимуть їм особистими оберегами: янголами - охоронцями.

10:21 22.11.2023

Оголошення про скликання тридцять шостої сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 20.11.2023 №86-од "Про скликання тридцять шостої сесії селищної ради" чергова тридцять шоста сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 30 листопада 2023 року, початок - о 10-00 год. На розгляд сесії винести наступні питання:

14:55 21.11.2023

Вітання голови громади Валерія ІВАСЮКА з Днем Гідності та Свободи!

Шановні жителі Маньківської територіальної громади! 21 листопада – День Гідності та Свободи. Це – День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

09:55 21.11.2023

Система надання безоплатної правничої допомоги

Сектор «Маньківське бюро правової допомоги» інформує: Система надання безоплатної правничої допомоги — це мережа точок доступу до правничої допомоги по всій Україні та дистанційні сервіси. Так,  надання правничих послуг гарантується Законом України «Про безоплатну правничу допомогу» та повністю фінансується за кошти Державного бюджету України.

09:44 21.11.2023

Всесвітній день телебачення: історія у цікавих фактах

21 листопада щороку відзначається Всесвітній день телебачення. 17 грудня 1996 року Генасамблея ООН проголосила 21 листопада Всесвітнім днем телебачення. Його дата прив’язана до дня проведення першого Всесвітнього телевізійного форуму.

09:01 21.11.2023

Команда ветеранів взяла участь у І турі чемпіонату з міні футболу

18 листопада 2023 року в місті Христинівка Асоціацією футболу Уманського району (АФУР) було проведено ігри першого туру Чемпіонату Уманського району з міні футболу серед ветеранів. Позмагатися мали можливість всі спортсмени вікових груп старше 45 років. Формат змагань 5-польових гравців: 1 - воротар, одночасно на полі можуть знаходитися 1 гравець – 45+, 2 гравці від 50+ до 60, 2 гравці 60+, воротар незалежно від вікової категорії, але не молодше 45+, два тайми по 15 хв. Змагання проходитимуть в 4 – тури (1-м. Христинівка, 2- Маньківка, 3- м. Умань, 4 – с.Городецьке ). У кожному турі команди змагаються за коловою системою, очки які заробила команда в кожному турі сумуються.

08:21 21.11.2023

Відбулася робоча нарада щодо питань призову та мобілізації

Вчора 20 листопада 2023 року відбулася робоча нарада зі старостами Маньківської громади  з питань вдосконалення роботи щодо призову по мобілізації до Збройних Сил України. У нараді взяли участь начальник ІІІ-го відділу ТЦК та СП Руслан Коврига, начальник сектору поліції Андрій Бенеда,  старости територіальної громади, відповідальні за ведення військово-облікової та мобілізаційної роботи.

08:03 21.11.2023