УВАГА!!! Зміна надавача послуг з розподілу природного газу!!!

За інформацією Черкаської обласної військової адміністрації з  25 вересня 2023 року НАК ,,Нафтогаз України“ розпочав планову інтеграцію АТ ,,Черкасигаз“ до свого складу. Метою корпоративних змін є налагодження ефективної роботи газорозподільної системи Черкаської області для зміцнення потужності енергетичної сфери країни. У зв’язку з цим АТ ,,Черкасигаз“ припиняє надавати послуги з розподілу природного газу, експлуатації систем газопостачання, а також інші послуги, пов’язані з газопостачанням споживачів в межах території здійснення ліцензованої діяльності у Черкаській області та, починаючи з 01 грудня 2023 року, надавачем послуг з провадження господарської діяльності буде новоутворена Черкаська філія ТОВ ,,Газорозподільні мережі України“.

11:48 27.11.2023

у Молодецькому відбулися заходи з нагоди 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

10:13 27.11.2023

Члени виконкому затвердили тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів

24 листопада 2023 року під головуванням очільника Маньківської громади Валерія Івасюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

15:51 26.11.2023

Вітаємо з днем народження головного спеціаліста-бухгалтера фінансового управління Людмилу БОДАШ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають головного спеціаліста-бухгалтера фінансового управління Людмилу БОДАШ – з нагоди  Дня народження!

08:10 26.11.2023

На Маньківщині вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років

Пам’ять – книга… Її сторінки пишуться не завжди яскравими кольорами, багато її сторінок, на превеликий жаль, написано чорними кольорами. Голодомор – страшна і чорна сторінка історії нашої країни. Щорічно у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

16:20 24.11.2023

25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів і 90-ті роковини Голодомору 1932–1933 років в Україні

25 листопада в Україні відзначають 90-річницю Голодомору 1932-1933 років, який забрав життя мільйонів українців. Штучно створений голод, акт геноциду українців — став найбільшою трагедією за всю нашу історію. В поєднанні з депортацією, масовими репресіями, втіленими “совєтами”, а також двома світовими війнами, це виливається в кричущу статистику: за різними підрахунками неприродньою смертю в першій половині ХХ століття могли загинути близько 20 мільйонів українців. Центр громадського моніторингу та контролю згадує найбільшу катастрофу в українській історії та пояснює, чому донесення світові правди про ці події та визнання Голодомору геноцидом є надзвичайно важливим.

11:46 24.11.2023

Відбулася зустріч з дружинами ветеранів

22.11.2023 у приміщенні комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" відбулася зустріч дружин ветеранів з фахівцем соціальної роботи з ветеранами - Тетяною КРИЛОВОЮ, психологом Анастасією РОЗІЗНАНОЮ, фахівцем соціальної роботи Оксаною ГОРБАТЮК, а також були запрошені директор Служби зайнятості - Галина ГАВРИЛЮК та начальник відділу Служби зайнятості -Тетяна ДЯЧЕНКО.

08:13 24.11.2023

Вітаємо з ювілеєм старосту Добрянського старостинського округу Ніну КОЛІСНИК!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають старосту Добрянського старостинського округу Ніну КОЛІСНИК – з ювілеєм!

08:03 24.11.2023

Юні вихованці Маньківської школи мистецтв у своїх малюнках згадали про жертв Голодомору

Кожного року в останні дні листопада Україна згадує жертв Голодомору. Люди запалюють свічки та покладають квіти до пам'ятників. Ось і у серцях учнів Маньківської дитячої школи мистецтв знайшли відгук ці скорботні роковини. У фойє школи розташувалася виставка робіт: чудові малюнки темою для яких стали ті страшні часи.

12:04 23.11.2023