Дата: від до Скинути

У КУ "Центр надання соціальних послуг" відбулася акція "Привітай захисника з Миколаєм"

Багато жителів громади долучилися до акціїі - теплоту їх сердець передали хлопцям в холодні окопи. Було спаковано і передано на фронт 156 пакуночків - миколайчиків, 4 ящики передали працівнки ДСНС у волонтерський центр.

10:17 08.12.2023

Вітаємо з ювілеєм колишнього секретаря Подібнянської сільської ради Ларису ШЕВЧЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають колишнього секретаря Подібнянської сільської ради Ларису ШЕВЧЕНКО - з ювілеєм!

09:06 08.12.2023

Відбулась робоча зустріч селищного голови Валерія Івасюка із  підприємцями громади

Відбулась робоча зустріч селищного голови Валерія Івасюка із підприємцями громади

Вчора 07 грудня у сесійній залі Маньківської селищної ради  відбулась робоча зустріч селищного голови Валерія Івасюка з підприємцями громади. На початку зустрічі керманич громади  розповів учасникам про те, чим живе нині громада в умовах воєнного стану, а також за якими головними напрямками зараз працює орган місцевого самоврядування. А це підтримка збройних формувань, які дислокуються на території громади та за її межами.

08:40 08.12.2023

Оголошення  про зміну тарифів на 2024 рік по КП «Комунальник-М» з централізованого водопостачання та водовідведення

Оголошення про зміну тарифів на 2024 рік по КП «Комунальник-М» з централізованого водопостачання та водовідведення

Шановні споживачі!   Відповідно до ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869, Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради від 24.11.2023 № 165-23 «Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх споживачів комунальних послуг КП «Комунальник-М»,КП «Комунальник-М» доводить до відома про зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення:

12:48 07.12.2023

Вітання селищного голови Валерія ІВАСЮКА з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати, працівники та ветерани місцевого самоврядування! Сьогодні ми відзначаємо наше свято у найскладніший період в історії незалежної України. На нашу святу українську землю напала московська орда. Багато представників місцевого самоврядування зі зброєю у руках захищають Україну. Офіси органів місцевого самоврядування перетворилися на великі волонтерські центри.

09:02 07.12.2023

Вітаємо з днем народження провідного спеціаліста відділу соціального захисту Катерину РУДЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають провідного спеціаліста відділу соціального захисту Катерину РУДЕНКО – з нагоди  Дня народження!

08:26 07.12.2023

У Маньківській громаді привітали захисників із Днем Збройних Сил України

Сьогодні, в День Збройних Сил України, в кімнаті соціально - психологічної реабілітації для військових, в неофіційній обстановці, за чаєм та кавою, працівники реабілітаційного центру створили для наших захисників справжнє свято.

16:51 06.12.2023

В Маньківській громаді відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів

Сьогодні 06 грудня 2023 року відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил  України. Свята не випадково стоять поруч у календарі,  в житті ці два покликання тісно пов’язані. Без волонтерів ми б не мали  такої  могутньої армії, а без добре забезпечених збройних сил ми б, мабуть, не змогли протистояти російському агресору. Сьогодні волонтери і військовослужбовці працюють заради спільної мети – Перемоги над російськими окупантами.

12:18 06.12.2023

Вітання селищного голови Валерія ІВАСЮКА з Днем Збройних Сил України!

Шановні наші захисники та захисниці! Щиро вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!  Ви цілком справедливо й заслужено очолюєте рейтинг довіри серед державних та суспільних інституцій. Усі ми знаємо, що ця висока оцінка є чітким підтвердженням безмежної вдячності громадян своїй армії. Ви – наша опора і наш захист, завдяки вашому щоденному подвигу Україна живе і, поза сумнівом, здобуде Перемогу. Ви міцно тримаєте позиції і вибиваєте ворога з нашої землі, звільняючи українські міста і села. Вашою мужністю та професіоналізмом захоплюється весь світ.

11:47 06.12.2023