Дата: від до Скинути

У Маньківській громаді відбулися змагання з шахів та шашок серед закладів загальної середньої освіти

Днями відділом освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради були проведені змагання «Першість Маньківської ТГ з шахів та шашок серед ЗЗСО 2023 р.». У  змаганнях приймали участь учні Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ст., Вікторівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Потаського ЗЗСО  І-ІІ ст., Кищенецького ЗЗСО І-ІІІ ст., Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІст., Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ – гімназія», Маньківського ЗЗСО №1 – всього 42 учасники.

12:52 27.12.2023

На черговому засідання комісії з питань Теб та НС розглядалися питання заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період

Сьогодні, 26  грудня  2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було розглянуто питання затвердження плану роботи селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2024 рік та заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період.

16:48 26.12.2023

Україна без бар’єрів

Для обізнаності населення в країні проводиться загальнонаціональна інформаційно-просвітницька кампанія з питань безбар’єрності «Україна без бар’єрів».

10:18 26.12.2023

Хореографічний колектив «Соняшник» здобув призові місця в VIІІ обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва “Світлячок”

Нещодавно відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Світлячок» пам’яті загиблого Героя Руслана Шеремета. Руслан був активним учасником народного хореографічного колективу «Любава» с. Піщане, під керівництвом своєї матері Любові Петрівни Шеремет. За добру та світлу вдачу друзі дали воїну позивний «Світлячок».

08:28 26.12.2023

Привітання очільника Маньківської громади Валерія Івасюка з Різдвом Христовим!

Дорогі жителі Маньківської територіальної громади! Цього року ми зустрічаємо свято Різдва Христового по-особливому. З особливою вірою, що новонароджений Ісус захистить вистраждану українську землю. І з особливою молитвою за кожного нашого солдата, за рідних і близьких, з якими розлучила війна, за світле майбутнє наших дітей.

08:30 25.12.2023

Вітання керманича селищної ради Валерія ІВАСЮКА з Днем працівників архівних установ!

Шановні працівники архівної справи! 24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ - ваше професійне свято. Архівна спадщина громади містить у собі безліч фондів, що зберігаються у системі архівів по всій території країни, а сучасні архіви - це колосальний інформаційний ресурс, який має неоціненне історичне, наукове і культурне значення.

08:58 24.12.2023

Депутати затвердили бюджет Маньківської селищної територіальної громади на 2024 рік

21 грудня 2023 року, під головуванням селищного голови Валерія Івасюка відбулось пленарне засідання 37 сесії VIII скликання Маньківської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів. Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.

14:25 22.12.2023

Вітання очільника Маньківської громади Валерія Івасюка з Днем енергетика!

Дорогі наші енергетики! Вітаю Вас з професійним святом! Ваше завдання - давати світу тепло і затишок, дарувати людям світло, забезпечувати комфорт, що в кінцевому підсумку означає “Давати життя”! Ваша робота насамперед з подання електроенергії і тепла, найбільш помітна і потрібна. А в нинішніх умовах війни вона взагалі є надскладною через постійні ракетні атаки на об’єкти інфраструктури.

08:13 22.12.2023

Вітаємо з днем народження директора КНП "Маньківська багатопрофільна лікарня"  Юрія КУЛИКА!

Вітаємо з днем народження директора КНП "Маньківська багатопрофільна лікарня" Юрія КУЛИКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають директора КНП "Маньківська багатопрофільна лікарня"  Юрія КУЛИКА – з нагоди  Дня народження!

08:10 22.12.2023