Герої України славою повиті!

02 грудня 2023 року в м. Умані відбулося відкриття інтерактивного комплексу памʼяті загиблих Героїв Уманського району. Будівництво даного комплексу було здійснено  завдяки допомозі меценатів.

10:01 05.12.2023

Вітаємо з днем народження фізичну особу-підприємця Федора ВІЙТЕНКА с.Поминик!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають фізичну особу-підприємця Федора ВІЙТЕНКА – з нагоди  Дня народження!

08:50 05.12.2023

Вітання голови Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА з Днем волонтера!

Шановні волонтери! Від щирого серця вітаю Вас зі святом! Для нашої країни слово «волонтер» несе в собі набагато більше значення, ніж просто людина, яка добровільно та безкорисно виконує важливу суспільну діяльність.

08:49 05.12.2023

Вітаємо з днем народження охоронника відділу документообігу та організаційно-господарської роботи Андрія ЧЕРНІЯ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають охоронника відділу документообігу та організаційно-господарської роботи Андрія ЧЕРНІЯ – з нагоди  Дня народження!

08:34 05.12.2023

З грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

З грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який був проголошений 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури. Цього дня світова спільнота привертає увагу до успіхів у побудові інклюзивного середовища та усунення соціальної нерівності, оцінки виконання положень Конвенції про права осіб з інвалідністю, роботи щодо залучення людей з інвалідністю у повсякденне життя суспільства.

10:32 03.12.2023

Вітаємо з днем народження голову ФГ "Берегиня" Володимира ПІДЛИПНОГО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову ФГ "Берегиня" Володимира ПІДЛИПНОГО с.Добра – з нагоди  Дня народження!

08:24 03.12.2023

Народні обранці на черговій сесії внесли зміни до бюджету Маньківської селищної ради

30 листопада 2023 року під головуванням селищного голови Валерія ІВАСЮКА відбулось пленарне засідання 36 сесії селищної ради, у якому із загальної кількості 26 взяли участь 18 депутатів. В проекті порядку денного сесії було запропоновано розглянути 80 питань.

12:31 01.12.2023

У КУ "Центр надання соціальних послуг" готуються до акції "Привітай захисника з Миколаєм"

Нещодавно у відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування КУ ,,Центр надання соціальних послуг" " зібралися ті, хто душею та молитвою завжди з нашими захисниками, нашими воїнами - Героями.

09:10 01.12.2023

Вітання голови громади Валерія Івасюка з Днем працівників прокуратури України!

Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаю Вас із професійним святом. Сьогодні у нас усіх одна мета - Перемога, закон і справедливість - головні цінності, які боронять фахівці органів прокуратури. Саме від Вас залежить побудова правової європейської держави, в якій ми пам’ятатимемо кожне відібране агресором життя, кожне зруйноване місто, кожну ракету, щоб жоден злочин не залишився безкарним.

08:50 01.12.2023