У Маньківській громаді привітали захисників із Днем Збройних Сил України

Сьогодні, в День Збройних Сил України, в кімнаті соціально - психологічної реабілітації для військових, в неофіційній обстановці, за чаєм та кавою, працівники реабілітаційного центру створили для наших захисників справжнє свято.

16:51 06.12.2023

В Маньківській громаді відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів

Сьогодні 06 грудня 2023 року відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил  України. Свята не випадково стоять поруч у календарі,  в житті ці два покликання тісно пов’язані. Без волонтерів ми б не мали  такої  могутньої армії, а без добре забезпечених збройних сил ми б, мабуть, не змогли протистояти російському агресору. Сьогодні волонтери і військовослужбовці працюють заради спільної мети – Перемоги над російськими окупантами.

12:18 06.12.2023

Вітання селищного голови Валерія ІВАСЮКА з Днем Збройних Сил України!

Шановні наші захисники та захисниці! Щиро вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!  Ви цілком справедливо й заслужено очолюєте рейтинг довіри серед державних та суспільних інституцій. Усі ми знаємо, що ця висока оцінка є чітким підтвердженням безмежної вдячності громадян своїй армії. Ви – наша опора і наш захист, завдяки вашому щоденному подвигу Україна живе і, поза сумнівом, здобуде Перемогу. Ви міцно тримаєте позиції і вибиваєте ворога з нашої землі, звільняючи українські міста і села. Вашою мужністю та професіоналізмом захоплюється весь світ.

11:47 06.12.2023

6 грудня - День святого Миколая

Українці з давніх часів вважають Миколая заступником простого люду, особливо несправедливо скривджених. А ще він опікується тими, хто подорожує, та моряками. У нас цього святого називають «скоропомічним» – адже він завжди спішить на допомогу тим, кому вона потрібна.

11:04 06.12.2023

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

09:59 06.12.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Вітамін" Павла КРАСНОГОЛОВЦЯ с.Молодецьке!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Вітамін" Павла КРАСНОГОЛОВЦЯ – з нагоди  Дня народження!

08:38 06.12.2023

У Молодецькій школі відбулася ярмарка

04 та 05 грудня у Молодецькому закладі освіти І-ІІІ ступенів було гамірно та весело. Діти, батьки та вчителі ярмаркували. Яких тільки смаколиків тут не було! Кексики, вафлі, пампушки, пиріжки, торти, горішки, желе, тістечка, піца, чизкейки... Батьки та діти підготували різноманітну кількість страв, яких неможливо було не скуштувати і не купити. Усе було дуже смачно, адже го­тували з любов’ю.

08:12 06.12.2023

Герої України славою повиті!

02 грудня 2023 року в м. Умані відбулося відкриття інтерактивного комплексу памʼяті загиблих Героїв Уманського району. Будівництво даного комплексу було здійснено  завдяки допомозі меценатів.

10:01 05.12.2023