ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

TOB «Кононівський елеватор» (Вікторівська дільниця) на виконання ст.10 на виконання Закону України «Про охорону атмосферного повітря» повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, що розташовані за адресою: адміністративне приміщення: Черкаська область, Уманський район, с. Поташ, вул. Українська, 1. Майновий комплекс: Черкаська область, Уманський район, с. Поминик, вул. Нова, 36.

15:27 14.12.2023

В Маньківці пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

12:29 14.12.2023

Майстрині народного мистецтва України Світлана БАС та Анжела ДРАЧ представили Маньківщину на благодійному ярмарку у Києві

Нещодавно у Києві відбувся благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая у музеї Гончара. Дерев'яні іграшки, ляльки-мотанки, вишиванки та новорічні прикраси, свічки з бджолиного воску і солом'яні дідухи, писанки та традиційні іграшки свищики у вигляді коників, оленів, баранців - це традиційні символи одного з найголовніших свят року - Різдва.

11:38 14.12.2023

ДО УВАГИ ОГОЛОШЕННЯ! ВАКАНСІЯ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА З ПИТАНЬ МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ!

Маньківська селищна рада запрошує на роботу головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи. Основні вимоги до кандидата: вища освіта відповідного спрямування за освiтньо – квалiфiкацiйним рiвнем магістра або спецiалiста; стаж роботи за фахом у державній службі або органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стажем роботи в інших сферах не менше 5 років.

09:40 14.12.2023

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановна громадо! 14 грудня в Україні вшановують героїчних та самовідданих людей, які ціною власного життя і здоров’я локалізувати аварію та врятували країну і світ від радіаційного забруднення внаслідок техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році.

08:34 14.12.2023

Альтернативні можливості звернень на лінії 101 та 102 для тих, хто залишився без зв’язку

Для тих, хто залишився без зв’язку, МВС запровадило альтернативні можливості звернень на лінії 101 та 102. Про це заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко сказав в ефірі всеукраїнського телемарафону “Єдині новини”.

11:41 13.12.2023

Оголошення про скликання тридцять сьомої сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 11.12.2023 №90-од "Про скликання тридцять сьомої сесії селищної ради" чергова тридцять сьома сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 21 грудня 2023 року, початок - о 10-00 год. На розгляд сесії винести наступні питання:

16:03 12.12.2023

Гуманітарна допомога для ВПО Маньківської громади від благодійного фонду Міжнародної організації з міграції

Відділ соціального захисту Маньківської селищної ради  співпрацює з благодійними організаціями та благодійними фондами щодо забезпечення  гуманітарною допомогою жителів громади, зокрема внутрішньо переміщених осіб.  За попереднім узгодженням з Міжнародною організацією з міграції у вересні місяці було опрацьовано заявку від  зазначеної категорії осіб щодо надання благодійної допомоги у вигляді непродовольчих товарів (матраців, ковдр, постільних наборів з ковдрами, кухонних наборів,  сонячних ламп та складних стільців).

11:34 12.12.2023