ДО УВАГИ ОГОЛОШЕННЯ! ВАКАНСІЯ ІНЖЕНЕРА З ОХОРОНИ ПРАЦІ!

Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради запрошує на роботу інженера з охорони праці. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Довідки за телефоном: 6-13-72.

11:38 18.12.2023

Очільник Маньківської громади Валерій Івасюк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Підсумкове засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відбулось у Львові. На ньому йшлося про найактуальніші питання та стратегії дій – на рівні держави, областей і громад. Разом з головами територіальних громад Уманського району від Маньківської громади  до засідання долучився селищний голова Валерій Івасюк.

08:22 18.12.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Скарбове" Тетяну КАЛМАН с.Молодецьке!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Скарбове" Тетяну КАЛМАН с.Молодецьке – з нагоди  Дня народження!

09:20 16.12.2023

Вітаємо з днем народження голову благодійної організації "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОЗВИТКУ МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ", директора ТОВ "Дзензелівське" Миколу СЕВЕРИНА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову благодійної організації "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОЗВИТКУ МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ", директора ТОВ "Дзензелівське" Миколу СЕВЕРИНА – з нагоди  Дня народження!

09:15 16.12.2023

Вітаємо з днем народження Почесного громадянина Маньківського району, колишнього заступника голови районної ради Михайла ДРАГАНА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають Почесного громадянина Маньківського району, колишнього заступника голови районної ради Михайла ДРАГАНА – з нагоди  Дня народження!

08:15 16.12.2023

Увага! Оголошення!!!

Шановні землевласники та землекористувачі Маньківської селищної територіальної громади! Наближається Новий рік, а це означає, що закінчується податковий (звітний) період. Хто ще не сплатив земельний податок чи орендну плату, просимо звернутися в каб.№9 Маньківської селищної ради для отримання податкового повідомлення – рішення.

10:15 15.12.2023

Вітання голови громади Валерія Івасюка з Днем працівників суду!

Шановні судді, працівники суду та ветерани судової гілки влади! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників суду! Нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!

08:27 15.12.2023

Вітаємо з днем народження головного спеціаліста відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства Оксану ЧУДАН!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  головного спеціаліста відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства Оксану ЧУДАН – з нагоди  Дня народження!

08:16 15.12.2023