Дата: від до Скинути

Вітання керманича селищної ради Валерія ІВАСЮКА з Днем працівників архівних установ!

Шановні працівники архівної справи! 24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ - ваше професійне свято. Архівна спадщина громади містить у собі безліч фондів, що зберігаються у системі архівів по всій території країни, а сучасні архіви - це колосальний інформаційний ресурс, який має неоціненне історичне, наукове і культурне значення.

08:58 24.12.2023

Депутати затвердили бюджет Маньківської селищної територіальної громади на 2024 рік

21 грудня 2023 року, під головуванням селищного голови Валерія Івасюка відбулось пленарне засідання 37 сесії VIII скликання Маньківської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів. Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.

14:25 22.12.2023

Вітання очільника Маньківської громади Валерія Івасюка з Днем енергетика!

Дорогі наші енергетики! Вітаю Вас з професійним святом! Ваше завдання - давати світу тепло і затишок, дарувати людям світло, забезпечувати комфорт, що в кінцевому підсумку означає “Давати життя”! Ваша робота насамперед з подання електроенергії і тепла, найбільш помітна і потрібна. А в нинішніх умовах війни вона взагалі є надскладною через постійні ракетні атаки на об’єкти інфраструктури.

08:13 22.12.2023

Вітаємо з днем народження директора КНП "Маньківська багатопрофільна лікарня"  Юрія КУЛИКА!

Вітаємо з днем народження директора КНП "Маньківська багатопрофільна лікарня" Юрія КУЛИКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають директора КНП "Маньківська багатопрофільна лікарня"  Юрія КУЛИКА – з нагоди  Дня народження!

08:10 22.12.2023

На засіданні виконкому про свою роботу прозвітувалися начальники структурних підрозділів та керівники комунальних установ

21 грудня 2023 року під головуванням очільника Маньківської громади Валерія Івасюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. У засіданні взяли участь 12 членів виконавчого комітету, керівники відділів та структурних підрозділів селищної ради.

17:43 21.12.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Явір" с.Нестерівка Миколу ХИМИНЧУКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Явір" с.Нестерівка Миколу ХИМИНЧУКА – з нагоди  Дня народження!

15:06 21.12.2023

УВАГА!!! Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління

Постановою Кабінету Міністрів Українивід 06 червня 2023 року № 569 реорганізовано УДМС у Черкаській та Кіровоградській областях та створено новий територіальний орган – Центрально-південне міжрегіональне управління (ЦПМУ), яке розміщується у місті Кропивницький.

11:27 20.12.2023

УВАГА!!!  29 грудня – останній банківський день для сплати платежів до бюджету

УВАГА!!! 29 грудня – останній банківський день для сплати платежів до бюджету

Звертаємо увагу, що останнім днем роботи органів Казначейства з клієнтами визначено 27 грудня 2023 року. Тому електронні реєстри на повернення платникам помилково та надміру сплачених коштів на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, електронні висновки та/або електронні повідомлення на повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань, пені та надміру утриманих (сплачених) сум ПДФО необхідно надати до 17.00 27 грудня 2023 року.

10:44 20.12.2023

Як Маньківська селищна територіальна  громада піклується про військових та їх родини: допомоги, пільги, програми, можливості.

Як Маньківська селищна територіальна громада піклується про військових та їх родини: допомоги, пільги, програми, можливості.

665 день в Україні триває повномасштабна російсько-українська війна. Українські військовослужбовці героїчно бороняють рідну землю, але, на жаль, не буває воєн без жертв, тож ми втрачаємо наших Героїв. Маньківська селищна територіальна  громада рада робить усе для того, аби максимально допомагати та підтримувати родини загиблих, безвісти зниклих, що знаходяться у полоні або лікуються після поранення. Це матеріальна підтримка і пільги, психологічні та юридичні консультації, адаптація до цивільного життя – через екскурсії, мистецтво та інші активності,  різні соціальні програми допомоги.

09:19 20.12.2023