Дата: від до Скинути

Народні обранці на черговій сесії внесли зміни до бюджету Маньківської селищної ради

30 листопада 2023 року під головуванням селищного голови Валерія ІВАСЮКА відбулось пленарне засідання 36 сесії селищної ради, у якому із загальної кількості 26 взяли участь 18 депутатів. В проекті порядку денного сесії було запропоновано розглянути 80 питань.

12:31 01.12.2023

У КУ "Центр надання соціальних послуг" готуються до акції "Привітай захисника з Миколаєм"

Нещодавно у відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування КУ ,,Центр надання соціальних послуг" " зібралися ті, хто душею та молитвою завжди з нашими захисниками, нашими воїнами - Героями.

09:10 01.12.2023

Вітання голови громади Валерія Івасюка з Днем працівників прокуратури України!

Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаю Вас із професійним святом. Сьогодні у нас усіх одна мета - Перемога, закон і справедливість - головні цінності, які боронять фахівці органів прокуратури. Саме від Вас залежить побудова правової європейської держави, в якій ми пам’ятатимемо кожне відібране агресором життя, кожне зруйноване місто, кожну ракету, щоб жоден злочин не залишився безкарним.

08:50 01.12.2023

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

08:35 01.12.2023

Увага!!! Оголошення для жителів Маньківської територіальної громади

Початок зими. Минулих вихідних в Україні засніжило. Перші кучугури снігу, мороз та ожеледиця. На засніжені вулиці населених пунктів Маньківської громади виїхала велика кількість снігоочисної техніки. Але для її безперешкодного проїзду та якісного виконання снігоприбиральних робіт заважає необрізане гілля та будівельні матеріали, накопичені на узбіччях доріг.

15:13 30.11.2023

Соціально-психологічна реабілітація для наших захисників

Кімната соціально - психологічної реабілітації стає маленьким острівцем спокою та умиротворення для військових, які проходять лікування. Знайомство з хлопцями, які прибувають починається з анкетування, де вони вписують потребу в допомозі нашої громади.

14:23 30.11.2023

Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в  передноворічний період

Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Кожна людина прагне прикрасити свою оселю новорічним деревом. І щоб там не говорили прихильники штучних ялинок, жива ялинка має значну перевагу. Хвойне дерево можна придбати на ринку, де продаються дерева з лісгоспів та фермерських господарств. Але дехто вирішує економити, купуючи символи свята з рук, в людей, що незаконно їх зрубали у лісі, чим завдали значних збитків лісовому господарству держави.

12:53 30.11.2023

УВАГА!!! Роз’яснення щодо соціальної програми «Прихисток»

За інформацією відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна  виконавчого комітету Маньківської селищної ради  у зв’язку з чисельними звернення щодо надання роз’яснень положень постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 р. № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» (далі – Порядку) в частині визначення права власника домогосподарства на отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб, з якими його поєднують родинні стосунки, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України зазначає наступне.

08:51 29.11.2023