Навчання в безпеці: Ігор Табурець про будівництво укриттів у школах області

На Черкащині продовжують працювати над розширенням фонду захисних споруд у закладах освіти. Це – незмінний пріоритет для регіону. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

16:07 20.11.2023

В Маньківській громаді відбулась нарада з  аграріями з питань взаємодії та удосконалення алгоритму співпраці   органів місцевого самоврядування, державної влади, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки в умовах воєнного стану

В Маньківській громаді відбулась нарада з аграріями з питань взаємодії та удосконалення алгоритму співпраці органів місцевого самоврядування, державної влади, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки в умовах воєнного стану

Днями очільник Маньківської територіальної громади Валерій Івасюк провів робочу нараду із сільськогосподарськими товаровиробниками та фермерами громади. Питання до розгляду та обговорення – на часі, адже стосувалися важливої теми: співпраці  органів місцевого самоврядування, державної влади, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з фермерами в умовах воєнного стану.

16:03 20.11.2023

Дізнайтеся, де отримати послуги для аграріїв на Гіді

Займаєтеся сільським господарством та хочете отримати грант на теплицю або інші послуги? Про сервіси для агробізнесу дізнавайтеся на Гіді з державних послуг. За кілька кліків знаходьте інформацію, де отримати послугу та які документи взяти із собою.

11:43 20.11.2023

Представниками Маньківської селищної ради відвідано місця компактного проживання ВПО

Начальником відділу соціального захисту Маньківської селищної ради та відповідальним працівником відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради відвідано внутрішньо переміщених осіб, які проживають в місці компактного проживання нашої громади.

08:39 20.11.2023

Скажи НАСИЛЬСТВУ - "НІ"!

Нещодавно у Маньківському управлінні Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено  профінформаційний захід в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства». Цьогорічна акція для України особлива  тим,  що в нашій країні другий рік поспіль триває повномасштабна війна, що є синонімом насильства. Напружена ситуація, постійне хвилювання за життя і здоров’я своїх дітей і близьких, втрата місця роботи або зменшення доходів, може призводити до збільшення кількості конфліктів та проявів насильства.

08:29 20.11.2023

Вітання очільника Маньківської громади Валерія Івасюка з Днем працівників сільського господарства України

Шановні  працівники  сільського господарства Маньківської територіальної громади!  З почуттям глибокої поваги і шани прийміть від депутатського корпусу селищної ради, виконкому та від мене особисто щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

09:43 19.11.2023

Керівництво групи компаній "Кищенці" щиро вітає працівників підприємства з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України

У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ, які своєю невтомною працею збагачують розвиток агропромислового комплексу,

08:21 19.11.2023

У Маньківській громаді триває підготовка доріг до зимового періоду

Лічені дні залишилися до завершення осені, а тому підготовка до роботи в зимовий період - завдання номер один для всіх служб. У Маньківській територіальній громаді триває підготовка доріг до зимового періоду: розвезено близько 4 тонн посипного матеріалу по вулицях Миру, Молодіжній, Шевченка, Василя Макаренка, Незалежності, Центральній Молодецького старостинського округу.

08:55 17.11.2023

Вітання голови Маньківської громади Валерія Івасюка з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Завдяки Вам ми щодня дізнаємося про різні події з життя нашої громади, країни, світу. Ваша праця допомагає людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.

08:48 16.11.2023