СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ Олени Григорівни ГУСАРЧУК

Важко усвідомити, що 28 жовтня 2023 року перестало битися  серце прекрасної Людини, голови ветеранської організації працівників освіти, громадянки України, патріотки нашої держави. Не стало доброї, чуйної людини, турботливої матусі, люблячої бабусі та прабабусі, добропорядної сусідки, надійного товариша і колеги.

12:16 02.11.2023

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради

31 жовтня 2023 року під головуванням керманича Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради, у якому взяли участь 10 членів виконавчого комітету, керівники відділів та структурних підрозділів селищної ради.

16:23 01.11.2023

Проводяться роботи по облаштуванню Маньківського полігону сміттєзвалища

Перед осінньо-зимовим періодом силами працівників комунального підприємства «Комунальник - М» проводиться буртування Маньківського полігону сміттєзвалища. Кошти,  які сплачують мешканці за користування сміттєзвалищем, та кошти екологічної програми використовуються для роботи з підсипки заїздів, підгортання сміттєзвалища протягом року, генерального буртування, утримання працівників, які впорядковують полігон і організовують прийом твердих побутових відходів,  сплату податків тощо.

10:15 01.11.2023

Оголошення для внутрішньо переміщених осіб

Маньківська селищна рада повідомляє: постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб»  рекомендовано утворити Раду з питань ВПО.

08:39 01.11.2023

На черговому засідання комісії з питань Теб та НС розглядалися питання стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки комунальних закладів Маньківської громади

Сьогодні, 31 жовтня 2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було розглянуто питання щодо стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки закладів освіти, охорони здоров’я зі стаціонарним та масовим перебуванням людей, відділу стаціонарного догляду комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Маньківської селищної ради та стану водопостачання у районі виїзду 21 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Черкаській області.

16:24 31.10.2023

І знову дзензелівчани проводять збір коштів для підтримки ЗСУ

І знову провели благодійні концерти на підтримку Збройних Сил України. Аквадар, Жашків, Умань на яких було зібрано близько 70 000 грн. Дані кошти підуть на підтримку нашим славним захисникам. Дякуємо народним аматорським колективам "Родина", "Пізня зустріч", "Козацька рада ","Джерело", гурт "Калинонька". Та всім добрим людям за підтримку та благодійність.

14:41 31.10.2023