Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні насичений день, багато міжнародної роботи. Відбувся черговий саміт Кримської платформи, її парламентського виміру. Перший такий саміт був проведений торік у Хорватії, тепер другий – у Чехії. Я вдячний нашим чеським партнерам за допомогу в організації саміту.

08:39 25.10.2023

На Маньківщині триває тиждень інформаційної та медійної грамотності

Щорічно українські бібліотеки долучаються до відзначення Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності. Чинниками медіаграмотності є сукупність знань, навичок та умінь, які дозволяють людям аналізувати, критично оцінювати і створювати повідомлення різних жанрів і форм для різних типів медіа, а також розуміти й аналізувати складні процеси функціонування медіа в суспільстві та їх вплив.

08:29 25.10.2023

Семінар для учителів Захисту України

24 жовтня 2023 року відбувся семінар для вчителів предмета "Захист України" за участі військових інструкторів з тактичної медицини та мінної справи.

08:29 25.10.2023

300,46 млн грн: ГУ ДПС у Черкаській області – про сплачений за дев’ять місяців акцизний податок

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимира Жавріда, за cічень-вересень 2023 року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 165 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. Це на 80,7 млн грн або майже удвічі більше, ніж за відповідний період минулого року.

08:26 25.10.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Щодо відображення у розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами.У зв’язку з надходженням запитів від платників податків ДПС надає рекомендації стосовно відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) інформації щодо оплати товарів частинами. Так, у разі продажу товарів на умовах внесення оплати частинами, приймання кожної частини оплати має бути здійснено із дотримання вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), супроводжуватись видачею розрахункових документів встановленої форми, змісту.

08:21 25.10.2023

СБУ затримала організатора чергового каналу незаконного переправлення призовників через державний кордон на Черкащині

Служба безпеки України блокувала злочинну схему нелегальної міграції з метою уникнення мобілізації. Організатора переправлення чоловіків призовного віку до країн ЄС затримано на Черкащині. Така «послуга» коштувала 200 тисяч гривень з людини. За даними слідства, організатором незаконного виїзду потенційних призовників за кордон виявився мешканець Одеси, раніше судимий за розбій та бандитизм.

15:22 24.10.2023

Як ветерану безоплатно отримати психічну допомогу

У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз’яснює ветеранам і ветеранкам, як за Програмою медичних гарантій отримати психічну підтримку, консультації необхідних лікарів-спеціалістів, безоплатні або з частковою доплатою ліки при розладах психіки та поведінки, а також амбулаторне і стаціонарне лікування.

15:17 24.10.2023

Проходьте національний тест з медіаграмотності та вигравайте корисні подарунки

Під час Глобального тижня медіаграмотності Фільтр, національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з USAID, IREX та ПРООН в Україні уже другий рік поспіль організовує національний тест з медіаграмотності.

09:32 24.10.2023

Довічне ув’язнення отримав агент рф, який коригував ракетні удари по Черкащині

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один агент головного управління генштабу зс рф (відомого як гру). Зловмисник коригував повітряні удари агресора по військовій та критичній інфраструктурі на Черкащині. Про це інформують в Управлінні СБ України у Черкаській області.

09:28 24.10.2023