Дата: від до Скинути

Реальний тюремний строк отримав черговий ворожий поплічник – співробітник ТЦК Черкащини

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного прихильника прокремлівського режиму, який заперечував збройну агресію рф. За матеріалами СБУ суд призначив йому покарання у виді 2 років позбавлення волі. Про це інформують в управлінні СБ України у Черкаській області.

16:28 19.10.2023

Увага!!!

Сьогодні, 19 жовтня 2023 року відбудеться прощання із загиблим Героєм, жителем Маньківської селищної громади – Горбатюком Максимом Костянтиновичем, 19.04.1995 р.н. Провести в останню дорогу захисника можна буде об 11.00 год. по шляху слідування по вул. Шевченка (від прокуратури до універмагу "Квіточка").

09:44 19.10.2023

«Усі витрати мають бути під контролем», – Ігор Табурець

Раціональне використання коштів, прозорість і підзвітність – базові принципи бюджетування. На пріоритетах витрат в умовах війни наголосив очільник області Ігор Табурець під час зустрічі з керівниками районів і тергромад.

09:39 19.10.2023

"Наша перемога однозначно — звільнення усієї окупованої території України. Вся територія має бути звільна. Але цього замало. Україна як держава має зробити усе, щоб все, що відбулося і розпочалося 24 лютого, ніколи не повторилось." - Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний.

09:36 19.10.2023

Звернення Президента України

Дорогі українці, українки! У Запоріжжі весь день тривають рятувальні роботи на місці влучання російської ракети. Частина звичайного житлового будинку зруйнована – поверхи з третього по п’ятий в одному з під’їздів. Станом на цей час відомо про загибель пʼяти людей. Мої співчуття рідним і близьким. Іще пʼять людей травмовані, їм надається необхідна допомога. Я вдячний усім, хто працює на місці та підтримує людей: ДСНС, медичні працівники, наша поліція, комунальні служби.

09:31 19.10.2023

УВАГА!!!

Завтра, 19 жовтня 2023 року відбудеться прощання із загиблим Героєм, жителем Маньківської селищної громади – Бородієнком Миколою Олександровичем, 15.12.1986 р.н. Провести в останню дорогу захисника можна буде о 11:00 год. по шляху слідування по вул. Шевченка (від Прокуратури) до універмагу "Квіточка".

12:38 18.10.2023

Виплата 6600 грн від ООН: як отримати фінансову допомогу

Хто може розраховувати на грошову підтримку і куди звертатись. Станом на липень 2023 року Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) залишається однією з небагатьох міжнародних гуманітарних організацій, яка продовжує виплачувати грошову допомогу постраждалим від війни українцям.

09:56 18.10.2023