Дата: від до Скинути

УВАГА!!! Шановні платники податків Маньківської територіальної громади!!! Від Уманської ДПІ надійшли квитанції на оплату МІНІМАЛЬНОГО ПОДАТКОВОГО ЗОБОВ’ЯЗАННЯ (МПЗ)

До уваги землевласників та землекористувачів Маньківської селищної територіальної громади!!! В приміщенні Маньківської селищної ради в каб.№9 (перший поверх) можна отримати квитанції на оплату земельного податку, орендної плати за користування земельними ділянками, на оплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та на оплату МІНІМАЛЬНОГО ПОДАТКОВОГО ЗОБОВ’ЯЗАННЯ (МПЗ).

09:07 23.10.2023

+1 реалізований проект: на Черкащині розширюють реабілітаційні спроможності

Відділення медико-соціальної реабілітації запустили в одному з центрів надання соціальної допомоги. Тут, зокрема, зможуть відновитися та зміцнитися наші захисники, які повернулися з передової. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець. На повну відділення запрацює вже з понеділка. Хоча перші пацієнти вже є.

09:02 23.10.2023

Звернення Президента України

Дорогі українці, українки! Передусім щодо російського удару по терміналу «Нової пошти» під Харковом. Рятувальна операція завершилася, необхідна допомога надана всім постраждалим. Загалом їх 17. Шість людей убиті цим ударом. Мої співчуття рідним і близьким загиблих! Ми обовʼязково відповімо Росії на кожен прояв її терору. І на цей удар також.

08:57 23.10.2023

Вітаємо з днем народження депутата Маньківської селищної ради, приватного підприємця Петра РЕМІННОГО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради, приватного підприємця Петра РЕМІННОГО – з нагоди  Дня народження!

09:43 22.10.2023

Вітаємо з Днем народження діловода Потаського старостинського округу Катерину КІТ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають діловода Потаського старостинського округу Катерину КІТ – з нагоди  Дня народження!

09:39 21.10.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Петровіт" Івана ДРАГОПУЗА с.Попівка!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Петровіт" Івана ДРАГОПУЗА с.Попівка – з нагоди  Дня народження!

09:10 21.10.2023