Дата: від до Скинути

Ігор Табурець зустрівся з рідними зниклих безвісти захисників і захисниць із Черкащини

Обласна військова адміністрація робить усе можливе, щоб бути ефективним комунікаційним майданчиком між рідними зниклих безвісти захисників і захисниць із відповідальними службами за пошук і обмін. На цьому наголосив очільник Черкащини Ігор Табурець під час зустрічі.

10:34 30.10.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Платникам податків Черкащини відшкодували більше мільярда гривень податку на додану вартість. Протягом січня – вересня 2023 року платниками Черкаської області заявлено до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 1 038,1 млн грн (на 490,6 млн грн більше, порівняно з показником за відповідний період минулого року).

10:31 30.10.2023

Які аналізи ветеран може зробити безоплатно

Національна служба здоров’я України продовжує серію публікацій для ветеранів про те, як отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій. Для діагностики захворювання та складення схеми лікування пацієнт має здати певні лабораторні дослідження. Переважна більшість аналізів є безоплатними для ветеранів, як і для всіх українців. Ці дослідження передбачені пакетами Програми медичних гарантій, за якими Національна служба здоров’я виплачує лікарням кошти за надані послуги.

10:31 30.10.2023

Черкащина – серед кращих в Україні за темпами росту надходжень до місцевих бюджетів

Черкащина – у трійці лідерів поміж областей України за темпами росту надходжень до місцевих бюджетів. Про це зазначив в.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід на нараді з головами громад Черкаського та Золотоніського районів, а також за участі керівників місцевих фінансових органів.

09:02 30.10.2023

“Армія відновлення”: Уряд збільшив в 1,5 раза оплату за виконання суспільно корисних робіт

Уряд підвищив оплату праці за виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту “Армія відновлення” в півтора рази – до 10 050 грн. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 27 жовтня.

09:01 30.10.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, дорогі українці, українки! Перше – є хороша новина у підсумок зустрічі на Мальті – зустрічі радників щодо Формули миру. Погоджено заяву співголів саміту – базову й таку, що єднає. Це правильний сигнал. Хоч би що відбувалось у світі, головне – це єднання заради реальної сили міжнародного права, бо це – єднання заради справедливості для України та всіх країн і народів, які можуть зазнати агресії.

08:58 30.10.2023

29 жовтня - День автомобіліста і дорожника

Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом. Це офіційне свято всіх працівників дорожньо транспортної галузі в цілому. Сучасна економіка і промисловість успішна в тому числі і завдяки якісній роботі дорожньо транспортного господарства, автомобільного виробництва і машин, які допомагають нам підтримувати стан доріг і шляхопроводів.

11:18 29.10.2023

29 жовтня Україна переходить на зимовий час

29 жовтня 2023 року  о 4 (четвертій) годині за київським часом стрілка годинника переводиться на 1 (одну) годину назад. Перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 509 від 13.05.1996 року “Про порядок обчислення часу на території України”.

15:10 27.10.2023