Дата: від до Скинути

Вітаємо з днем народження фізичну особу - підприємця Валентину КРУТЬКО с.Маньківка!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають фізичну особу - підприємця Валентину КРУТЬКО с.Маньківка – з нагоди  Дня народження!

08:49 21.10.2023

«Входимо в опалювальний сезон», – Антон Царюк

Область повністю готова до старту цьогорічного опалювального сезону. У населених пунктах Черкащини поступово запускають котельні та подають тепло в оселі. Відточкували питання готовності до осінньо-зимового періоду в усіх районах регіону на підсумкових нарадах під головуванням заступника очільника області Антона Царюка.

14:20 20.10.2023

«Залізне укриття»: Мінстратегпром презентував концепцію розвитку укриттів України

19 жовтня в одному з цивільних сховищ Києва відбулася презентація Всеукраїнського проекту «Залізне укриття» за організації Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України. Під час заходу Міністр стратегічних галузей промисловості розповів про результати проведеної роботи. Нагадаємо, 27 червня Уряд доручив Олександру Камишіну контролювати та координувати приведення укриттів України в належний стан.

14:15 20.10.2023

Назавжди в строю: На Маньківщині попрощалися із загиблим Героєм БОРОДІЄНКОМ Миколою Олександровичем

Сьогодні минає 604-ий день війни від початку повномасштабного вторгнення, яке розпочала армія російської федерації проти України. Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення так і найкращих наших воїнів, які боронили свою рідну землю від лихого ворога, який приніс розруху, смерть, нечуване  горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної неньки України.

12:27 20.10.2023

20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із раком молочної залози

Всеукраїнський день боротьби із раком молочної залози збігається зі всесвітньою кампанією з інформування про фактори ризику, діагностику, лікування та історії перемоги над цим типом раку. Інформаційна кампанія має назву Pinktober, або Рожевтень – адже символом боротьби з раком молочної залози є рожева стрічка.

11:05 20.10.2023

Кожне міністерство має створити резерв працівників для роботи на деокупованих територіях

В Будинку Уряду під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбулася нарада щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях. У заході взяли участь голова Нацагентства з питань державної служби Наталія Алюшина, заступник Міністра охорони здоров’я Марія Карчевич, заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко, представники Офісу Президента, інших центральних органів виконавчої влади та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

11:03 20.10.2023

У Маньківській територіальній громаді навколішки прощалися із полеглим на війні Героєм ГОРБАТЮКОМ Максимом Костянтиновичем

Страшна чорна звістка надійшла в Маньківську громаду 12 жовтня 2023 року: в бою за нашу Батьківщину, поблизу населеного пункту Водяне Донецької області, загинув житель нашої громади - Горбатюк Максим Костянтинович. Він загинув, захищаючи Україну, та усіх нас від підступного та безжального ворога – росії.

10:25 20.10.2023

єРобота: 8 000 підприємців отримали гранти від держави для розвитку бізнесу на 4,4 млрд грн

За понад 15 місяців дії урядової грантової програми єРобота держава інвестувала в розвиток малого й середнього бізнесу 4,4 млрд грн. Гранти на започаткування або розширення своєї справи отримали 8 000 українців. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

10:00 20.10.2023