Програма «ВідновиДІМ» діє: допомога у відбудові пошкоджених будинків

З 21 листопада 2022 року почав реалізовуватись перший пілотний етап нової Програми Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ». Мета Програми — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.

16:06 17.10.2023

Міноборони дозволило списувати втрачене у бою військове майно за спрощеною процедурою

Для боротьби з бюрократією Міністр оборони Рустем Умєров підписав відповідний наказ. Втрачене в ході бойових дій військове майно можна списувати за спрощеною процедурою. Міністерство оборони України усунуло зайві бюрократичні процедури. Тепер не потрібно проводити окреме розслідування по кожній одиниці та отримувати погодження від вищого керівництва.

15:50 17.10.2023

Акцент на досвід і виклики минулого року, –  Ігор Табурець про підготовку до опалювального сезону в  області

Акцент на досвід і виклики минулого року, – Ігор Табурець про підготовку до опалювального сезону в області

Черкащина технічно готова до початку опалювального сезону. Усі заплановані ремонтно-регламентні роботи виконані. Тепловики отримали підписані акти готовності своїх господарств. Про це розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець в ефірі «Українського радіо».

15:49 17.10.2023

“Безпечна Черкащина, всебічна робота на Перемогу – мої пріоритети з першого дня в Черкаській ОВА”, – Ігор Табурець (ПРЯМА МОВА)

Регулярно від правоохоронців отримуємо повідомлення про викриття чергового «ждуна руського міра». Наша область – не виняток. Ми виборюємо свою незалежність великою ціною. Вірю, що Україна вийде переможцем із цієї війни. Як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі. Водночас треба визнати, що ця війна надовго. Коли припиняться активні бойові дії, вона буде продовжуватися на інших рівнях: в інформаційні сфері, в освіті, культурі та ін.

10:28 17.10.2023

Оголошення про скликання тридцять п’ятої сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 16.10.2023 № 77-од "Про скликання тридцять п’ятої сесії селищної ради" чергова тридцять п’ята сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 26 жовтня 2023 року, початок - о 10-00 год. На розгляд сесії винести наступні питання:

10:17 17.10.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Насичений був день. Важливо, що саме сьогодні – і це вже 600-й день повномасштабної війни – з візитом в Україну прибула спеціальна представниця Президента США з питань відновлення нашої країни Пенні Пріцкер. Важливий сигнал – такий візит у такий день. Хороша зустріч.

09:47 17.10.2023

УВАГА!!!

Сьогодні, 17 жовтня 2023 року відбудеться прощання із загиблим Героєм, жителем Маньківської селищної громади – Шевелюком Євгенієм Івановичем, 27.08.1985 р.н.

09:11 17.10.2023