На Черкащині створили Раду з питань ВПО

Перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб відбулося при Черкаській ОВА. Рада була створена задля забезпечення участі вимушених переселенців у реалізації регіональної політики з ВПО.

14:48 13.10.2023

Жінки-волонтерки закривають тушонку з риби для наших захисників: як Молодецьке організувалось для допомоги військовим

Маньківська територіальна громада  постійно підтримує військовослужбовців Збройних сил України, адже саме вони дають гідну відсіч ворогу та відстоюють кожен метр української землі.

12:54 13.10.2023

Перелік найбільш актуальних питань щодо надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2023 №709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб»

Департамент соціального захисту населення інформує: 15 липня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 11.07.2023 №709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб». Постановою визначено нові підходи до надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

11:54 13.10.2023

Служба безпеки викрила чергового прихильника рашизму

СБУ продовжує викривати прихильників агресора на Черкащині. Зловмисник відкрито пропагував «приєднання» територій нашої держави до складу росії. Зокрема заперечував військові злочини рашистів, а ракетний удар 28 квітня цього року по багатоповерхівці Умані із масштабною загибеллю цивільних- вважав «досягненням» рф.

10:57 13.10.2023

До уваги ВПО! Видача гуманітарної допомоги від Черкаського обласного відділення Товариства Червоного Хреста переноситься на 25 жовтня 2023 року

З технічних причин ми змушені перенести видачу гуманітарної допомоги, яка запланована 18.10 на 25.10.2023 року (середа).  Форма реєстрації на 18.10 залишається відкритою поки не набере необхідну кількість людей. Після того, як форма закриється ми опублікуємо списки людей, які пройшли реєстрацію.

10:47 13.10.2023

Джерела надходжень, пріоритети спрямування та контроль, – Ігор Табурець про бюджетування в області

Оборонні цілі, облаштування укриттів, соцзахист,  поліпшення бази медзакладів – пріоритетні напрями спрямування бюджетних коштів. Про це під час брифінгу в медіацентрі ОВА повідомив очільник Черкащини Ігор Табурець.

09:56 13.10.2023

МОЗ нагадує: евакуація постраждалих українців та онкохворих дітей на лікування за кордон — безоплатна

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що зараз постраждалі громадяни можуть потрапити на лікування за кордон, до спеціалізованих клінік Європи. Евакуаційні рейси відбуваються щотижня.

09:46 13.10.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Головне за сьогодні. Провів Ставку. Як і завжди, командувачі доповіли щодо ситуації на передовій – основні напрямки, гарячі точки. Те, що намагається робити окупант. Наші відповіді. Особлива увага зараз одночасно і Харківщині, і Півдню, і Донеччині, зокрема боям у районі Авдіївки. Вдячний кожному воїну, кожному підрозділу за стійкість.

09:41 13.10.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій – через комунікаційну податкову платформу. Нагадуємо про діяльність комунікаційної платформи, що створена при ГУ ДПС у Черкаській області. Та пропонуємо представникам громадськості, бізнес-спільнот, громад регіону долучитися до обговорення важливих законодавчих оновлень в межах Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».  Його положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог відновлені Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

09:37 13.10.2023