Дата: від до Скинути

КНП «Маньківська Багатопрофільна Лікарня» поповнилась новим сучасним обладнанням

В 2023 році КНП «Маньківська БЛ» поповнилась новим сучасним обладнанням. На умовах співфінансування придбано лапароскопічну хірургічну стійку. Із селищного бюджету було виділено 2,9 млн. грн. та майже 3 млн. грн. із коштів НСЗ України. На початку введення в експлуатацію обладнання залучались до роботи лікарі із Києва та кандидат медичних наук лікар-хірург Одеської обласної лікарні. На даному обладнанні проводяться гінекологічні, хірургічні операції та гістероскопія, вивчається метод артроскопії лікарями ортопедами-травматологами. Особлива користь такого обладнання для лікування камінцевих холециститів по сучасних методиках. Раніше пацієнти таку допомогу могли отримати тільки в інших закладах.

15:55 12.10.2023

З 1 грудня цифровізується процес ввезення гуманітарної допомоги

З 1 грудня цифровізується процес ввезення гуманітарної допомоги та впроваджується доступний електронний інструмент її обліку. Нагадаємо, 5 вересня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану». Відповідно до постанови, змінюються правила ввезення та обліку гуманітарної допомоги, а інформація про неї буде оцифрована в автоматизованій системі.

15:35 12.10.2023

На Черкащині розпочинається пілотний проєкт соціального відновлення ветеранів та членів їхніх родин

5 жовтня на Черкащині відбулося обласне засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України під головуванням начальника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця.

15:32 12.10.2023

До уваги ВПО! Черкаське обласне відділення Товариства Червоного Хреста буде здійснювати видачу гуманітарної допомоги.

Черкаське обласне відділення Товариства Червоного Хреста планує видавати гуманітарну допомогу 18.10.2023 р.(середа) за адресою: с. Маньківка,  вул. Соборна, 3. Видача відбудеться з 11:00 до 14:00.

12:49 12.10.2023

У селах Харківка та Мала Маньківка проведені роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття

У селі Харківка було проведено ямковий ремонт доріг на вулицях Центральній, Набережній, Шевченка, Дружби та Лесі Українки за рахунок Маньківської селищної ради, яка виділила 235 864 грн., а також ямковий ремонт доріг в селі Мала Маньківка на вулицях Монастирській та Назара Мельника на суму 272 725 грн. з місцевого бюджету Маньківської селищної ради.

12:00 12.10.2023

ПАМ'ЯТКА  населенню щодо дій у надзвичайних ситуаціях    „Екстрена валіза”

ПАМ'ЯТКА населенню щодо дій у надзвичайних ситуаціях „Екстрена валіза”

„Екстрена валіза” – це рюкзак,  або сумка, призначена для максимально швидкої евакуації із зони надзвичайної події, будь то землетрус, повінь, пожежа, загострена криміногенна обстановка, епіцентр військових дій і т.д. Вантаж у рюкзак (сумку), треба укладати рівномірно.

11:08 12.10.2023

Уряд максимально спростив процедури експортного контролю в сфері виробництва безпілотників

Кабінет Міністрів України додатково спростив процедури державного експортного контролю для виробників боєприпасів та бойових частин до безпілотних систем. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 10 жовтня 2023 року.

10:59 12.10.2023

Як отримати інформацію про людину у полоні з реєстру Національного інформаційного бюро?

Дізнатися інформацію про військовополоненого чи цивільного заручника можна, подавши відповідну заявку до Національного інформаційного бюро при Мінреінтеграції. Для цього необхідно надати свої персональні дані та повідомити ПІБ людини, інформація про яку з’ясовується.

10:58 12.10.2023