Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Звіт про нашу роботу в Брюсселі сьогодні. Перше – зустріч у форматі «Рамштайн», наша широка оборонна коаліція, понад 50 країн-учасниць. Міністри оборони, топові військові. Головний наш наголос – це посилення нашої ППО та найбільш важливих інструментів на фронті. Артилерія, далекобійні системи. Вдячний усім партнерам за незмінну готовність допомагати нашій обороні. Міністр оборони України Умєров окреслив партнерам деталі наших пріоритетів.

10:51 12.10.2023

Український ветеранський фонд проводить опитування серед ветеранів та ветеранок

Нагальні потреби, проблеми та ставлення суспільства до учасників україно-російської війни у нашому регіоні визначають в Українському ветеранському фонді. Для цього запрошують долучитися до анонімного опитування.

08:41 12.10.2023

Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 12 жовтня

Минулої ночі Черкащина знову була під ворожим прицілом. Наші оборонці успішно мінуснули ударний дрон противника в небі над областю. Інший “шахед” поцілив у відкриту місцевість. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

08:40 12.10.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Щодо особливостей реєстрації повернення товарів, непроданих у зв’язку з неявкою покупця. Відповідно до пункту 5 розділу ІІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2016 року за № 918/29048, реєстрація продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів через РРО проводиться одночасно з розрахунковою операцією.  Розрахунковий документ на повну суму проведеної операції, створений у паперовій та/або електронній формі, надається особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї. Розрахункова операція вважається проведеною через РРО, якщо дані про її обсяги введені в режимі реєстрації.

08:31 12.10.2023

Треба вибити із рук Росії інструмент терору – виступ Президента на засіданні Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн»

Пане міністре Остін! Дякую за вашу підтримку та лідерство. Дійсно відчувається, що на чолі команди «Рамштайну» – справжній воїн. Дорогі міністри, шановні генерали! Я вдячний кожному з вас за вашу невтомність і за міцні спільні рішення, які ви прийняли для нас, для всього нашого народу. Дуже вам дякую.

15:47 11.10.2023

Три надкластерні та кластерні лікарні Черкащини надають безоплатну стаціонарну реабілітаційну допомогу

У Черкаській області військові та цивільні можуть безоплатно пройти стаціонарну реабілітацію у 3 кластерних та надкластерних лікарнях із 10. До кінця 2023 року, на виконання доручення міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, така допомога стане доступною й в решті лікарень відповідного рівня.

15:39 11.10.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Результати позовної роботи податкової служби Черкащини: із початку року до бюджету надійшло більше 14 млн грн.т В.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід інформує, що протягом січня-вересня нишнього року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, перебувало 1 422 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 1 897 млн грн.

09:36 11.10.2023