Український ветеранський фонд проводить опитування серед ветеранів

З метою виявлення конкретних потреб, проблем ветеранів російсько-української війни Український ветеранський фонд проводить опитування. Опитування проводиться з метою з’ясування думки безпосередніх ветеранів війни. Інформація, отримана в результаті опитування, буде використана для аналізу та порівняння результатів досліджень.

22:16 16.10.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

ДПС: звертаємо увагу на необхідність дотримання законодавства у сфері розрахункових операцій. Під час організації та проведення контрольно-перевірочних заходів особлива увага приділяється виявленню фактів здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації особи як суб’єкта господарювання, а також вимог порядку проведення розрахункових операцій при здійсненні продажу товарів (для тих, хто потенційно має застосовувати РРО/ПРРО).

09:29 16.10.2023

Опалювальний період на Уманщині

"Досвід минулого року, коли ворог бив по енергетичним об’єктам країни, довів нам, що чітка та ретельна підготовка чекає нас до нового опалювального сезону 2023-2024. Одним з пріоритетів - захист критичної інфраструктури, резервне живлення та запаси палива на випадок ліквідації надзвичайних ситуацій.

09:23 16.10.2023

Українці отримали 1,5 млрд грн на ремонт пошкодженого житла за програмою єВідновлення

З першого місяця повномасштабного вторгнення  в Дію додано можливість надіслати повідомлення про пошкоджене чи зруйноване майно. За весь час надійшло понад 535 тисяч повідомлень. Уся отримана інформація надходить і зберігається в Реєстрі пошкодженого й знищеного майна, який став фундаментом для цифровізації відбудови України.

09:21 16.10.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Кілька важливих речей за цей день. Увесь день енергетики, рятувальники працюють дуже активно на Херсонщині, а також у Донецькій області – ліквідовують наслідки ударів по енергообʼєктах. Зокрема, у Херсоні сьогодні були відключення через російські бомби. Наші ремонтні бригади роблять усе можливе – станом на зараз у Херсоні відновлене постачання електрики й майже в усьому місті водопостачання, крім десяти будинків у Таврійському мікрорайоні. Щодо цих будинків – ремонтні роботи мають завершитися завтра.

09:17 16.10.2023

Вітаємо з днем народження діловода Харківського старостинського округу Любов ТЕЛЬБУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають діловода Харківського старостинського округу Любов ТЕЛЬБУ – з нагоди  Дня народження!

08:14 14.10.2023

Члени виконкому затвердили виконання заходів щодо підготовки об’єктів соціальної сфери селища до сталого функціонування в осінньо-зимовий період

12 жовтня 2023 року під головуванням очільника Маньківської громади Валерія Івасюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. У засіданні взяли участь 13 членів виконавчого комітету, керівники відділів та структурних підрозділів селищної ради.

15:50 13.10.2023

У застосунку та на порталі Дія з’явиться розташування Пунктів незламності

На доручення Президента України Уряд 13 жовтня ухвалив постанову про відображення розташування Пунктів незламності в застосунку та на порталі Дія. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

15:10 13.10.2023