Дата: від до Скинути

Назавжди в строю: На Маньківщині попрощалися із загиблим Героєм Шевелюком Євгенієм Івановичем

Сьогодні минає 602-ий день війни від початку повномасштабного вторгнення, яке розпочала армія російської федерації проти України. Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення так і найкращих наших воїнів, які боронили свою рідну землю від запеклого ворога, який приніс розруху, смерть, нечуване  горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної неньки України.

09:20 18.10.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Звіт за цей день. Насичений день. Ставка. Ключові воєнні та зовнішньополітичні питання. Нарада з керівником ГУР. Тривала. Щодо ключових ризиків. Відповідаємо на кожен ризик, на кожну загрозу. Потужно відповідаємо.

09:06 18.10.2023

КОНЦЕПЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЕКСПОЗИЦІЇ«ПРИДИВИСЬ»

18 жовтня,напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики Українита Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції, розпочинає нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ», з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції. У рамках даної кампанії заплановано створення експозиції «ПРИДИВИСЬ» у приміщеннях залізничних та авто вокзалів, торгових центрів, на центральних площах міста чи у парках міста Києва та 20 областей України.

08:55 18.10.2023

Мінсоцполітики спільно з партнерами розпочинають інформаційнукампанію «ПРИДИВИСЬ» до Європейського дня протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми – темна сторона нашого світу. Цей злочин може адаптуватися до потреб «ринку», законів, економічної та соціальної ситуації в країні. Він може набувати різних форм, від примусової праці до сексуального чи домашнього рабства.

08:19 18.10.2023

Тетяна Бондар про розвиток реабілітаційних спроможностей на Черкащині

Відновимо людину – людина відновить усе. В області розширюють мережу закладів, де надаватимуть реабілітаційні послуги. До кінця року такі відділення зі щонайменше 30 ліжками мають діяти в усіх кластерних і надкластерних лікарнях Черкащини. Про це на брифінгу в медіацентрі ОВА розповіла заступниця начальниці управління охорони здоров’я ОДА Тетяна Бондар.

08:14 18.10.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Реєстрація РРО/ПРРО. Форми та інструкції для заповнення. Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує про те, що процедури реєстрації класичних/програмних реєстраторів розрахункових операцій встановлені порядками, що затверджені наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 918/29048. І з ним можна ознайомитись за покликанням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0918-16#Text.

08:08 18.10.2023

Програма «ВідновиДІМ» діє: допомога у відбудові пошкоджених будинків

З 21 листопада 2022 року почав реалізовуватись перший пілотний етап нової Програми Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ». Мета Програми — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.

16:06 17.10.2023