Дата: від до Скинути

Як правильно отримати кредит, захиститися від шахраїв та грамотно керувати фінансами – Дія.Освіта

Серіал «Кредитна історія: що це і чому вона важлива» буде цікавим та корисним для тих, хто хоче зберігати хороші відносини з банком, розширить знання українців про відповідальне формування кредитної історії та гарну фінансову репутацію.

08:18 26.10.2023

Приймаючі громади мають подбати про дітей-переселенців, яких евакуюють із небезпечних районів

В ефірі національного телемарафону Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук вкотре закликала батьків вивозити дітей із районів з інтенсивними ворожими обстрілами. Віцепрем’єрка додала, що держава зробить усе можливе для соціалізації евакуйованих дітей у приймаючих громадах. В першу чергу це стосується дітей, які виїжджають у межах примусової евакуації.

08:17 26.10.2023

За урядовою програмою релокації з небезпечних районів евакуювалося 840 підприємств

З лютого 2022 року в Україні за програмою релокації у більш безпечні регіони переїхали 840 підприємств. З них 667 вже працюють на новому місці. Таку статистику надає Опендатабот. Чимала частина бізнесів обрали для нового місця Закарпатську область. Туди перемістилися 120 компаній. А також Львівщину – туди переїхали 199 підприємств.

08:15 26.10.2023

Гуманітарна допомога для ВПО від Черкаської обласної організації Червоний Хрест України

Сьогодні 25 жовтня  Черкаською обласною організацією Червоного Хреста України проводилась видача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Маньківської територіальної громади. Гуманітарну допомогу, а це: набори продуктів харчування, гігієнічні набори, дитячі набори для дітей до 3-х річного віку, підгузки для дорослих та дітей та інші товари – отримали 380 осіб  зазначеної категорії.

14:40 25.10.2023

Якщо людина потрапила в полон. Куди повідомляти?

Інформацію щодо потрапляння особи в полон до ворога необхідно повідомляти виключно до компетентних державних органів, нагадує Національне інформаційне бюро (НІБ) при Мінреінтеграції. Потрібно зібрати якомога більше інформації про обставини потрапляння людини у полон. В тому числі від її побратимів, свідків, рідних чи із соціальних мереж.

11:48 25.10.2023

Вітаємо з днем народження голову ГО "Учасники АТО у Маньківському районі" Станіслава КРИВОШЕЮ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  голову ГО "Учасники АТО у Маньківському районі" Станіслава КРИВОШЕЮ – з нагоди  Дня народження!

09:10 25.10.2023

Вітаємо з днем народження начальника відділу фінансів бюджетної сфери  та міжбюджетних розрахунків фінансового управління Людмилу ІЖКО!

Вітаємо з днем народження начальника відділу фінансів бюджетної сфери та міжбюджетних розрахунків фінансового управління Людмилу ІЖКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають начальника відділу фінансів бюджетної сфери та міжбюджетних розрахунків фінансового управління Людмилу ІЖКО – з нагоди  Дня народження!

09:01 25.10.2023