Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 24 жовтня

Тривожна ніч минула для області без наслідків. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. За даними Командування Повітряних Сил ЗСУ, цього разу окупанти атакували країну шістьома ударними БпЛА з південного напрямку. Усі повітряні цілі противника знищено нашою ППО в межах Хмельницької, Вінницької та Миколаївської областей.

09:10 24.10.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткий звіт за цей день. Провів Ставку. Питання, по суті, єдине – ситуація на всіх наших напрямках. Фронт – Авдіївка… Особливо вдячний воїнам на цьому напрямку! Стійкість там – це сила для всієї України зараз. Мар’їнка, інші донецькі напрямки. Лиман. Куп’янськ. Дякую, воїни! Окремо – південь. Запорізька область, Херсон та область, Одеса… Звичайно, наш державний кордон – схід, північ. Укріплення кордону.

08:57 24.10.2023

Черкаські медики – у лідерах за рівнем навчання з надання психологічної підтримки

Черкащина серед кращих областей за рівнем сертифікації лікарів і медичних сестер за Програмою ВООЗ Mental Health Gap Action Programme. Такі результати презентували на Першому форумі з психічного здоров’я «Рух до системи та послуг із психічного здоров’я майбутнього: досвід України з розбудови спроможностей, відновлення та удосконалення», який відбувся в Києві.

11:49 23.10.2023

Організатори «Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад" відвідали Маньківщину

Новий день навчання у школі змінотворців означає нові пригоди, натхнення та роботу з проєктами які вже так чекають на втілення. Цього разу досліджували Маньківщину. Kolya Potapenko - проєктний менеджер школи активістів, а ще й завідувач сектору культури та туризму Маньківської громади показував гостям прекрасні туристичні перлинки місцевості. Серед них стара панська корчма, Хата-музей сільського побуту 20-го століття, «Український Едем», колись село-мільйонер Дзензелівка, будинок культури, і найкрутіше, те, що створив, чим живе і дихає Микола - молодіжний Арт-простір у Центрі культури та дозвілля Маньківки.

09:38 23.10.2023

Загальні збитки довкіллю України сьогодні складають 55,6 млрд євро, — Денис Шмигаль

За інформацією Міністерства захисту довкілля України, загальні збитки довкіллю внаслідок російської агресії сьогодні складають понад 2 трлн гривень, або 55,6 млрд євро. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму виступі на міжнародному форумі «United for Justice. United for Nature».

09:33 23.10.2023

Інформація про ветеранські осередки, що займаються психологічною чи фізичною реабілітацією, реінтеграцією до цивільного суспільства і мирного життя

Громадська організація “Простір можливостей” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” зібрала та систематизувала інформацію про ветеранські осередки, що займаються психологічною чи фізичною реабілітацією, реінтеграцією до цивільного суспільства і мирного життя, або просто служить місцем, де ветерани можуть зібратись та поговорити про досвід, що їх об’єднує, створивши перший довідник ветеранських просторів України.

09:32 23.10.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Про контрольовані іноземні компанії. Чи визнається іноземна компанія контрольованою іноземною компанією (КІК), якщо ФО – резидент України є прямим власником цієї іноземної кампанії, але володіє часткою, що становить рівно 50 відсотків? Відповідно до п.п. 39 прим. 2.1.1 п. 39 прим. 2.1 ст. 39 прим. 2 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) контрольованою іноземною компанією (далі – КІК) визнається будь-яка юридична особа, зареєстрована в іноземній державі або території, яка визнається такою, що знаходиться під контролем фізичної особи – резидента України або юридичної особи – резидента України відповідно до правил, визначених ПКУ.Підпунктом 39 прим. 2.1.2. п. 39 прим. 2.1 ст. 39 прим. 2 розд. I ПКУ визначено, що іноземна компанія визнається КІК, якщо фізична особа або юридична особа – резиденти України (контролююча особа):

09:25 23.10.2023