Дата: від до Скинути

Уряд запускає експериментальний проєкт щодо додаткового забезпечення українців дровами: деталі

Відділ соціального захисту виконавчого комітету Маньківської селищної ради інформує: Уряд за підтримки міжнародних партнерів запускає експериментальний проєкт щодо додаткового забезпечення українців дровами. Він передбачає збільшення субсидії

10:37 08.11.2023

Вітаємо з днем народження голову ФГ "Світанок Маньківщини" Валерія ЗАГОРОДНОГО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову ФГ "Світанок Маньківщини" Валерія ЗАГОРОДНОГО  – з нагоди  Дня народження!

10:33 08.11.2023

Українці зможуть отримати 16 тисяч гривень на дрова: кому призначена субсидія

Відділ соціального захисту виконавчого комітету Маньківської селищної ради інформує: Кабінет міністрів України за підтримки партнерів запускає експериментальний проект щодо додаткового забезпечення населення дровами. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на виступ прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля під час засідання Кабінету міністрів.

10:27 08.11.2023

В районі прогнозують мінливу погоду

Осінь продовжує дарувати аномальне тепло. Природа «тримає» нас у середині вересня. Цього тижня суха сонячна погода змінюватиметься хмарною та дощовою.  У вівторок, 7 листопада, комфортну, суху та сонячну погоду забезпечить антициклон із півдня. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 13-18º. Осінь продовжує відставати від календаря і це сприятиме вегетації озимини, продовженню господарських, будівельних та польових робіт.

12:14 07.11.2023

Результативна участь команда Маньківської СТГ у Благодійному турнірі з міні-футболу для підтримки ЗСУ

04-05 листопада в с. Городецьке Уманського району  відбувся «Благодійний   турнір з міні-футболу для підтримки ЗСУ», організований Асоціацією Футболу Уманського району (АФУР).  Команда Маньківської ТГ теж приймала участь у цих змаганнях. У перший день змагань, виборовши друге місце в групі та поступившись тільки  більш іменитим суперникам команді «Базис», команда здобула путівку змагатись в «Срібній лізі», де й  стала переможцем.

10:29 07.11.2023

Вітаємо з ювілеєм голову СФГ "Обрії" с. Кищенці Олексія КОРІННОГО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Обрії" с. Кищенці Олексія КОРІННОГО  – з нагоди ювілею від  Дня народження!

10:10 07.11.2023

Народний аматорський колектив "Ренесанс" запрошує на виставу "ВибиРай"

08 листопада 2023 року о 17-00 год запрошуємо всіх бажаючих до зали Маньківського селищного центру культури та дозвілля, де відбудеться вистава "ВибиРай" народного аматорського колективу "Ренесанс".

10:00 07.11.2023

Вітаємо з днем народження секретаря Маньківської селищної ради Аллу ПАВЛЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають секретаря Маньківської селищної ради Аллу ПАВЛЕНКО – з нагоди Дня народження!

09:49 07.11.2023

Державні послуги у сфері ветеринарії — на Гіді

За інформацією відділу ЦНАП виконавчого комітету Маньківської селищної ради: якщо ви хочете розпочати ветеринарну практику або отримати ліцензію на виготовлення препаратів для тварин — переходьте на Гід з державних послуг.

10:15 06.11.2023