Міжнародний конкурс екоплаката

У рамках Міжнародного проєкту «ЕКОКУЛЬТУРА» Державним університетом інфраструктури та технологій у співорганізації з Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти проводиться Міжнародний конкурс екоплаката. Головна мета конкурсу: привернути увагу суспільства до сучасних екологічних загроз, виявити творчий потенціал учнівської та студентської молоді у дбайливому ставленні до природних ресурсів, у розумінні суттєвої втрати біорізноманіття, змін клімату, захисту біосфери, боротьби з пластиком, енергозбереження, а також показати можливі шляхи розв'язання означених екопроблем.

15:52 09.02.2021

У НАЗК пояснили чи потрібно в декларації вказувати адресу із врахуванням змін до адміністративно-територіального устрою

До закінчення чергового етапу декларування за 2020 рік у формі декларації та формі повідомлення слід зазначати відомості щодо адресних блоків без врахування змін адміністративно-територіального устрою.

09:46 08.02.2021

Герої, які не помирають !!!

...  Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна. Війна… АТО…ООС... хоч як би ми це не називали. Хтось бере зброю у руки і йде захищати рідну землю, хтось допомагає фізично, фінансово, а хтось морально. У прагненні підтримати наших відважних воїнів єднаються і дорослі і діти. Але є ті, для яких Батьківщина більша за життя – це Герої, які не помирають!

15:42 07.02.2021

Верховна Рада підтримала перехід на електронну трудову книжку

Верховна Рада України підтримала перехід з паперового на електронний варіант трудової книжки. За прийняття закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі" (№ 3623) проголосували 265 народних депутатів.

09:47 07.02.2021

ЯК ЗМІНИТИ ВЛАСНЕ ІМ’Я: ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

В Україні, згідно із Законом, кожна людина, починаючи з 16 років, може на власний розсуд змінити своє прізвище, ім'я або по батькові. Проте за згодою батьків це можна зробити і в більш ранньому віці — у 14 років.

11:19 05.02.2021

Старт нової програми «Доступна іпотека» має бути швидким і ефективними

Нещодавно Урядом оприлюднено доопрацьовану постанову від 27.01.2021 №63 «Деякі питання здешевлення вартості іпотечних кредитів», якою передбачено запуск нової іпотечної програми під 7% річних, ініційованої Президентом України.

12:09 03.02.2021

У Черкасах представили голову ОДА

Нового очільника Черкаської ОДА Олександра Скічка представили сьогодні, 2 лютого, у сесійному залі обласної ради. 29 січня Президент Володимир Зеленський підписав указ про його призначення.

11:30 03.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» Маньківською селищною радою розроблено проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Маньківської селищної територіальної громади на 2021 рік (далі - проєкт Програми).

15:51 02.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ

Маньківська територіальна громада запрошує на постійну роботу електрика (ІІІ група допуску) для обслуговування установ селищної  ради.

15:45 01.02.2021

Члени виконкому погодили проєкт програми соціально-економічного та культурного розвитку Маньківської територіальної громади на 2021 рік

29 січня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Валерія Івасюк. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

14:53 01.02.2021