Народні обранці Маньківської громади створили Центр надання соціальних послуг

11 січня відбулась четверта позачергова сесія селищної ради восьмого скликання. Напередодні всі питання порядку денного було розглянуто та опрацьовано профільними постійними комісіями селищної ради. Загалом на розгляд сесії винесено вісім питань порядку денного. На сесії були присутні  депутат обласної ради Ігор Віштак, голова райдержадміністрації Анатолій Риженко, старости, депутати Уманської районної ради Микола Власенко та Людмила Загородна, керівники комунальних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

17:30 12.01.2021

Черкаській області - 67 років!

7 січня 1954 року  Президія Верховної Ради СРСР видає Указ «Про утворення у складі Української РСР Черкаської області». Це стало можливим після розукрупнення Київської області, яка тоді займала площу понад 40 тис. кв км, а відстань між найвіддаленішими районами сягала 200, а іноді 325 км.

08:26 11.01.2021

Комунальний заклад обласної ради поповнився новими автомобілями «швидкої допомоги»

У передостанній день минулого року 20 автомобілів класу «В» і один класу «С» для санавіації передали комунальному закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Черкаської обласної ради. Низка машин працюватимуть у районах, а 7 залишаться в Черкасах. Зокрема, нові автівки отримали Корсунь-Шевченківський, Сміла, Маньківка, Умань, Монастирище, Городище, Чорнобай, Христинівка, Жашків, Золотоноша, Звенигородка, Червона Слобода і Катеринопіль.

11:56 05.01.2021

Відбулась друга сесія Маньківської селищної ради об’єднаної територіальної громади

08 грудня 2020 року під головуванням селищного голови Валерія Івасюка, в діловій атмосфері, злагодженій, конструктивній праці депутати розглянули  змістовні блоки основних, земельних та додаткових  питань.

23:10 10.12.2020

На Маньківщині вшанували пам’ять жертв голодоморів

Пам’ять – книга… Її сторінки пишуться не завжди яскравими кольорами, багато її сторінок, на превеликий жаль, написано чорними кольорами. Голодомор – страшна і чорна сторінка історії нашої країни. Щорічно у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

23:03 30.11.2020