Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткий звіт за цей день. Перше. Фронт. Почав цей день із селекторної наради з військовими, розвідкою, урядовцями. Ситуація на передовій. Оборона позицій, просування вперед – наші наступальні дії. Забезпечення воїнів. Активно формуємо зміст нових оборонних пакетів від партнерів. Будуть новини.

08:48 18.08.2023

Черкащан тут уже зустрічають, як рідних, – Ігор Табурець про допомогу Херсонщині

Черкащина продовжує  відбудову підшефних сіл Херсонщини. Незмінно пліч-о-пліч із Іванівкою, Новопетрівкою і Миколаївкою. Для цієї справи згуртувались усі райони, обласний центр, соціально відповідальний бізнес і комунальні служби. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

08:42 18.08.2023

У ДСНС області розповіли про функціонування місцевої пожежної охорони в тергромадах

На Черкащині продовжують масштабувати мережу підрозділів добровільної пожежної охорони. Нині таких у регіоні 96. До їх складу входить 36 місцевих пожежних підрозділів. Про це розповів заступник начальника ГУ ДСНС України у Черкаській області із реагування на надзвичайні ситуації Олександр Горобець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

08:37 18.08.2023

Кампанію з імунізації проти кору в області планують завершити до початку осені

На Черкащині триває Всеукраїнська наздоганяюча кампанія з імунізації проти кору. Щеплення роблять дітям і дорослим із цільових груп. Завершити планують до вересня. Про це повідомила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

08:29 18.08.2023

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, 17 серпня 2023 року, під головуванням селищного голови Валерія ІВАСЮКА відбулось засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Маньківської селищної ради. У засіданні взяли участь фахівці відділу соціального захисту, відповідних підрозділів виконавчого комітету та  керівників комунальних установ.

15:48 17.08.2023

Створено телеграм-канал «Захист прав споживачів»

З метою забезпечення принципів прозорості і відкритості у діяльності Держпродспоживслужби, профілактики правопорушень у сфері захисту прав споживачів та підвищення рівня поінформованості суспільства Держпродспоживслужбою створено та забезпечено функціонування телеграм-каналу «Захист прав споживачів» (посилання: https://t.me/zahust_prav). На каналі оприлюднюються актуальні новини, інфографіка, відео- і фотоматеріали у сферах захисту прав споживачів, торгівлі, товарознавства.

15:43 17.08.2023

Вирішення земельних спорів з питань добросусідства

Добросусідство полягає в тому, що власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо). Сторони сусідніх земельних ділянок зобов’язані не вчиняти перепон, які б могли перешкоджати цільовому використанню сусідніх земельних ділянок та не допускати негативний вплив на сусідню земельну ділянку, який є не припустимим.

15:32 17.08.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

До уваги платників податків! Головне управління ДПС у Черкаській областіобласті запрошує Вас на онлайн-зустріч щодо новацій Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX в частині  застосування РРО/ПРРО та відновлення відповідальності підприємців за порушення вимог законодавства при здійсненні розрахункових операцій.

15:23 17.08.2023

В Україні запустили гарячу лінію для психологічної підтримки постраждалим від війни

Національна асоціація психологічної допомоги створила лінію підтримки для всіх, хто постраждав від війни. Номер телефону лінії — 0-800-100-102. Лінія працює у двох форматах: через аудіо та відеозв’язок. Психологи лінії — кваліфіковані спеціалісти, які пройшли спеціальне навчання з кризових психологічних інтервенцій та травматерапії.

15:13 17.08.2023