Дата: від до Скинути

Власна справа: 7000 українців стали переможцями програми мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу

320 українців отримають від держави грантові кошти на 77 млн грн на започаткування або розвиток бізнесу за програмою «Власна справа» за підсумками тринадцятої хвилі подачі заяв. Від початку дії програми її переможцями стали вже 7 тисяч українців, яким буде надано фінансову підтримку на 1,7 млрд грн. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

15:47 21.08.2023

Місцева влада може долучитись до програми єОселя в своєму регіоні

Уряд закликає підприємців і місцеву владу долучатись до програм підтримки бізнесу і населення. Про це говорила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з Асоціацією міст України.

15:43 21.08.2023

Герої не вмирають! У Маньківці навколішки попрощалися із Героєм - Петром САТАНІВСЬКИМ!

Сьогодні минає 544-ий день війни від початку повномасштабного вторгнення, яке розпочала армія російської федерації проти України. Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення так і найкращих наших воїнів, які боронили свою рідну землю від лихого ворога, який приніс розруху, смерть, нечуване  горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної неньки України.

10:20 21.08.2023

21 серпня - Міжнародний день пам'яті і поминання жертв тероризму

Міжнародний день пам’яті і поминання жертв тероризму покликаний  вшанувати пам’ять усіх тих, хто загинув у результаті терактів як у Європі, так і в усьому світі, а також  підтримати тих, хто втратив своїх близьких, рідних, знайомих, хто живе в суспільстві з важкими психічними і фізичними травмами – наслідками трагічних подій. Жертви терактів не завжди можуть впоратися з наслідками тероризму та налагодити своє подальше життя. Підтримка жертв тероризму і захист їх прав – головний обов’язок держав.

09:51 21.08.2023

На Черкащині працює Регіональний офіс міжнародного співробітництва

Консолідація актуальної інформації, чітка робота з іноземними донорами та об’єднання зусиль з відновлення області. На Черкащині працює Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Відточкували подальші напрями його роботи на засіданні в ОДА.

09:47 21.08.2023

Розширено проект єОздоровлення

На початку літа цього року розпочав дію пілотний проект – єОздоровлення. У рамках проекту був запроваджений механізм “гроші ходять за дитиною” –  для оплати послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги і підтримки. Завдяки проекту, який реалізується Мінсоціполітики, вперше батьки дитини, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї змогли отримувати кошти від держави на оздоровлення дитини. Ці кошти зараховуються на банківський рахунок одного з батьків і витрачати їх можна виключно на придбання путівки до дитячого табору.

09:44 21.08.2023

Допомогти людині із синдромом уцілілого: рекомендації від проєкту «Ти як?»

Через повномасштабну війну сотні тисяч українців втратили близьких або стали свідками загибелі інших людей. Такі складні життєві обставини можуть спровокувати в людини синдром уцілілого. Вона може знецінювати власний негативний досвід, відчувати сором та провину, вважати, що недостатньо зробила, щоб урятувати загиблого. Синдром уцілілого може бути частиною посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Крім того, такий стан часто виникає через стрес і глибокі переживання.

09:33 21.08.2023

Україна та Румунія відкриють новий пункт пропуску на кордоні

Україна та Румунія домовилися про співпрацю у забезпеченні транзиту українських товарів та щодо відкриття нового пункту пропуску на кордоні. Такими є результати візиту Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Бухаресту та його переговорів з очільником Уряду Румунії Марчелом Чолаку. Була підписана спільна міжурядова заява про посилення співпраці у забезпеченні надійного транзиту українських товарів.

09:27 21.08.2023