Дата: від до Скинути

Усе в нашій державі має стати помічником ветерана, як сьогодні є помічником воїна – звернення Президента

Дорогі наші захисники й захисниці! Дорогий український народе! Дуже важливо та символічно, що напередодні свята української незалежності відкривається ветеранський форум. Незалежності не було б, якби не наші воїни. Всі наші солдати й матроси, сержанти й старшини, офіцери та генерали, які на війні, вони – в основі української незалежності.

15:48 22.08.2023

Члени виконкому заслухали звіт про готовність закладів освіти до нового навчального року

22 серпня 2023 року під головуванням очільника Маньківської громади Валерія Івасюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.  У засіданні взяли участь 9 членів виконавчого комітету, керівники відділів та начальники структурних підрозділів селищної ради.

15:33 22.08.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Порядок внесення розмінної монети в РРО та/або ПРРО. Суб’єкти господарювання зобов’язані у випадку одержання від споживачів у сплату за продукцію (товари, роботи, послуги) зношених банкнот/монет не видавати такі банкноти/монети на решту та надалі здати їх разом із готівковою виручкою (готівкою) до обслуговуючих банків. Це зазначено в п.22 розд.ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України № 148.

11:03 22.08.2023

Інтеграція ветеранів у суспільне життя: Черкаська ОВА презентувала проект

На нараді щодо ветеранської політики під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук Черкаська обласна військова адміністрація презентувала проект інтеграції захисників у мирне життя «Платформа ветерана: черкаський вимір». Ініціативу, яку успішно втілюють в області, представив начальник ОВА  Ігор Табурець.

10:21 22.08.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Завершуємо цей візит у держави Північної Європи. Швеція, Нідерланди, Данія. Без перебільшення, історичний візит для України. Дуже потрібні домовленості зі Швецією, зокрема оборонні. Будемо виробляти в Україні CV90 – потужні бойові машини. Наші воїни дуже задоволені цими машинами. Пане Крістерссон, увесь уряд Швеції, увесь шведський народе. Дякую!

10:16 22.08.2023