Понад 11 тисяч українців отримали ваучер на навчання за кошти держави

З початку року 11 307 українців отримали ваучер на навчання за державний кошт та зможуть здобути нову професію або спеціальність, щоб бути більш конкурентними на ринку праці. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

08:13 28.08.2023

Вітаємо з днем народження Почесного громадянина селища Маньківка - Почапського Павла Кузьмича!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають Почесного громадянина селища Маньківка Почапського Павла Кузьмича – з нагоди  Дня народження!

10:45 26.08.2023

В Маньківці відбувся тренінг, присвячений самодопомозі та самопідтримці

25 серпня 2023 року у творчому просторі Маньківського селищного центру культури та дозвілля відбувся тренінг на тему «Самодопомога в умовах травмуючих подій через побудову ефективної командної взаємодії», який провела начальник відділу методичної роботи Черкаського обласного центру соціальних служб Людмила Пона.

15:20 25.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА2024 РІК ПО КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК-М» З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ  ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА2024 РІК ПО КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК-М» З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Шановні споживачі! На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018№ 130,  комунальне підприємство «Комунальник –М» доводить до відома споживачів про те, що має намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2024 рік.

10:54 25.08.2023

Назавжди в строю: На Маньківщині попрощалися із загиблим Героєм Шевченком Іваном Юрійовичем

Сьогодні минає 548-ий день війни від початку повномасштабного вторгнення, яке розпочала армія російської федерації проти України. Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення так і найкращих наших воїнів, які боронили свою рідну землю від лихого ворога, який приніс розруху, смерть, нечуване  горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної неньки України.

09:34 25.08.2023

10 тисяч родин отримають фінансову допомогу на ремонт пошкодженого майна за програмою єВідновлення

За програмою єВідновлення 10 тисяч українських родин отримають фінансову допомогу на відбудову житла, пошкодженого через бойові дії. Загальна сума виплат — понад 836 млн гривень, які можна витрати на будівельні матеріали чи ремонтні послуги.

09:13 25.08.2023