На Черкащині погасили патріотичну марку

Патріотичну марку «Україна-мати» презентувала Укрпошта на День Незалежності. На Черкащині її спецпогашення відбулося в символічному місці – «Серці України». На новій поштовій марці зображено монумент«Батьківщина-мати», що височіє на печерських пагорбах Києва. В інтерпретації української художниці Зінаїди Кубар скульптура – у червоному намисті.

09:10 25.08.2023

Успішний контрнаступ України потрібен сьогодні всьому світу – Володимир Зеленський

Успішний контрнаступ сил оборони України та звільнення українських земель від російських загарбників потрібні всьому світу, оскільки наша країна бореться за спільні цінності. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ після переговорів із Прем’єр-міністром Королівства Норвегія Йонасом Гаром Стере в Києві.

09:08 25.08.2023

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області

Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться 21.09.2023 початок о 10:00 в адміністративній будівлі Черкаської обласної державної адміністрації за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, 3-й поверх, каб. 340 (зал засідань). Організатор: Черкаська обласна військова адміністрація; контактні дані з питань проведення конкурсу, об’єктів конкурсу: тел. (0472) 37-34- 66, електронна адреса: cancelar@ck.gov.ua, адреса офіційної сторінки в Інтернеті: https://ck-oda.gov.ua. Робочий орган: ПрАТ „Черкаське обласне підприємство автобусних станцій“, контактні дані з питань проведення конкурсу, об’єктів конкурсу: тел. (0472) 71-45-62, моб. тел. 0504643506.

08:15 25.08.2023

Мінветеранів створить у громадах діалогові платформи з питань державної ветеранської політики. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. Вона зазначила, що 22 серпня у Києві пройшов VI Міжнародний ветеранський форум “Україна. Захисники. Майбутнє.” – масштабний захід, на якому очільниця Мінветеранів представила єдину державну ветеранську політику “Шлях ветерана”.

16:57 24.08.2023

Форум освітян Уманщини: новий навчальний рік в районі, успіхи та досягнення!

Форум освітян Уманщини: новий навчальний рік в районі, успіхи та досягнення! Уманська районна державна адміністрація, відповідні служби Уманського району та представники територіальних громад за круглим столом поділилися досвідом, досягненнями та власними думками.

16:54 24.08.2023

До уваги землевласників та землекористувачів Маньківської селищної територіальної громади!!!

В приміщенні Маньківської  селищної ради в каб.№9 (перший поверх) вже можна отримати квитанції по сплаті земельного податку, орендної плати за користування земельними ділянками та на оплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

11:00 24.08.2023

ТОВ «КИЩЕНЦІ»  вітає всіх жителів Маньківського краю з Днем Незалежності України!

ТОВ «КИЩЕНЦІ»  вітає всіх жителів Маньківського краю! З Днем Незалежності України! Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

09:34 24.08.2023

У Дзензелівці відбулося відкриття Алеї Слави

З нагоди Дня Державного прапора України 23 серпня в селі Дзензелівка відбулося відкриття Алеї Слави, де увіковічені імена наших земляків, які віддали своє життя заради майбутнього кожного з нас. Вічна пам'ять воїнам! Слава Україні! Слава українським захисникам!!!

09:24 24.08.2023

Привітання Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Незалежності України

Великий народе великої України, що відзначає сьогодні великий день – День Незалежності! Свято вільних людей. Свято сильних людей. Свято гідних. Свято рівних. Українців та українок. Усіх. В усій нашій державі. Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю нашої незалежності – незалежності України. Це цінність для кожного з нас. І за це ми боремось. І в цій боротьбі важливий кожен. Бо ця боротьба за те, що важливо кожному. Це – незалежна Україна.

09:23 24.08.2023