Оголошення про відключення електроенергії

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт 30 серпня 2023 року з 10:00 до 16:00 буде припинено електропостачання на вул. Миру, Молодіжній, Заводській, Степовій, Виноградній, Катерини Білокур.

11:05 29.08.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Первинна реєстрація реєстратора розрахункових операцій в контролюючому органі означає, що реєстрація цього РРО здійснюється вперше. Первинній реєстрації підлягають моделі (модифікації) РРО, що містяться у першій частині Державного реєстру РРО та раніше не були зареєстровані, тобто які не експлуатувалися (нові).

10:25 29.08.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Функціональні можливості ПРРО від ДПС Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

10:06 29.08.2023

На Черкащині триває інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.

09:43 29.08.2023

60 млрд грн доступних кредитів отримав бізнес з початку 2023 року

397 підприємців отримали за минулий тиждень кредити за урядовою програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 1,6 млрд грн. З початку 2023 року банки видали бізнесу 17,6 тисяч кредитів на 60 млрд грн. Від початку дії програми (лютий 2020 року) було видано 70,7 тисяч кредитів на 227 млрд грн.

09:39 29.08.2023

До вересня спека на Черкащині спаде

У минулі вихідні спека накрила й Україну, зокрема і Черкащину, де було встановлено нові рекорди середньодобової, максимальної та мінімальної температури повітря. До того ж, з 11 серпня у нашому регіоні триває бездощовий період.

09:38 29.08.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Сьогодні був довгий і змістовний день нарад і зустрічей. Міжнародні заходи, наша комунікація, український порядок денний. Короткий звіт. Головне, звісно, Ставка. І про те, що робимо зараз, і про те, до чого маємо бути готові. Перше – передова. Передусім Купʼянський напрямок, ключові точки Донеччини – Бахмут, Авдіївка, Марʼїнка, південні напрямки, зокрема, Оріхівський. Доповіді генералів Залужного, Сирського, Тарнавського.

09:35 29.08.2023

Мовчазне спецпогашення: благодійну поштову марку «Вічна памʼять» введено в обіг

У День пам’яті загиблих захисників України Укрпошта організувала мовчазне спецпогашення нової поштової марки «Вічна памʼять». Захід відбувся біля Стіни памʼяті полеглих у російсько-українській війні, що пролягає вздовж муру Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря в столиці.

09:32 29.08.2023