Послуги для освітян на Гіді з державних послуг

Шукаєте, як зареєструвати інноваційний проєкт, переоформити ліцензію на провадження освітньої діяльності та отримати інші сервіси для освітян? Дізнавайтеся, як оформити послуги, — на Гіді з державних послуг.

10:40 06.09.2023

Пріоритетом держбюджету на 2024 рік залишиться сектор безпеки й оборони

До 15 вересня Уряд ухвалить проект Державного бюджету на 2024 рік. Його розробка вже на фінальній стадії. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. «Пріоритетом номер один — як і цьогоріч — буде сектор безпеки й оборони. Техніка, зброя, дрони, ракети, снаряди, — усе це максимально для нас важливо», — наголосив очільник Уряду.

10:37 06.09.2023

163 кандидати вже пройшли другий етап відбору у помічники ветерана

Триває розвиток експериментального проєкту з розбудови в Україні інституту помічника ветерана в чотирьох областях держави за ініціативи ветеранського відомства. Позаду – більша частина своєрідного селекційного його періоду, що мав відібрати гідних кандидатів, спроможних пройти навчання та якісно виконати місію із супроводу процесу повернення військових людей до цивільного життя.

10:33 06.09.2023

Власна справа: 1 млрд грн мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу для 4000 переможців програми

Майже 1 млрд грн грантових коштів від держави на започаткування або розвиток бізнесу отримають 4 000 цьогорічних переможців грантової програми “Власна справа”. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

09:41 06.09.2023

Добірка центрів, де родини з дітьми можуть отримати підтримку

Там нададуть психологічну, юридичну, гуманітарну чи іншу допомогу сім’ям, які переїхали через війну або опинились у скрутній ситуації. Перелік таких локацій пропонує Українська мережа за права дитини. Осередки БФ «Голоси дітей».

09:38 06.09.2023

Вітаємо з днем народження фізичну особу - підприємця Андрія БІЛОУСА с.Поминик!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають фізичну особу - підприємця Андрія БІЛОУСА с.Поминик – з нагоди  Дня народження!

09:27 06.09.2023

Вітаємо з днем народження фізичну особу - підприємця Михайла ГНАТЮКА с.Добра!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають фізичну особу - підприємця Михайла ГНАТЮКА с.Добра – з нагоди  Дня народження!

09:21 06.09.2023

В ОВА презентували новий освітянський проект „Моя Черкащина“

Новий курс із історії рідного краю стартував у школах області з 1 вересня. Усе це в межах освітянського проекту „Моя Черкащина“. Сьогодні його презентували в ОВА. Як зауважив очільник області, цей проект – це ще один потужний інструмент для освітян у межах національно-патріотичного виховання молоді.

09:09 06.09.2023

Ігор Табурець про заходи безпеки на час Рош га-Шана в Умані

В Умані посилюють заходи безпеки. Це пов’язано з приїздом паломників на Рош га-Шана. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Як він зауважив, з 11 по 21 вересня буде встановлений особливий режим в’їзду та виїзду, пересування громадян містом. Процедура контролю, як торік.

09:07 06.09.2023

Прем’єр-міністр: Вже маємо перші результати реформи системи військово-лікарських комісій

Стара бюрократична система військово-лікарських комісій відходить у минуле. Держава створює нові механізми, які відповідають викликам часу. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 5 вересня. «Одна з 10 пріоритетних реформ нашого Уряду називається «Гідність та повага». Мова йде про нову ветеранську політику, в основі якої лежить повага і підтримка наших ветеранів. Зміни комплексні, зміни на всіх рівнях, починаючи з інфраструктури «першої зустрічі», — підкреслив Денис Шмигаль.

09:05 06.09.2023