Дата: від до Скинути

Вже понад 1700 осіб готові приєднатися до відновлення деокупованих територій через вступ до кадрового резерву

Охочих долучитися до кадрового резерву для державної служби на деокупованих територіях стає дедалі більше. Згідно з останніми даними, в системі зареєстровано 1757 анкет, з них 1573 – вже зараховано. Серед кандидатів у кадровий резерв більшість – чоловіки. Вони подали уже 994 анкети. Жінки відправили 763 заяви. Найпопулярнішою сферою серед залишається напрям адміністративного керівництва.

09:35 01.09.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Як ФОП – платниками ЄП другої-третьої групи визначається загальне мінімальне податкове зобов’язання? Відповідно до п.п. 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) мінімальне податкове зобов’язання – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ. Сума мінімальних податкових зобов’язань, визначених щодо кожної із земельних ділянок, право користування якими належить, зокрема, одній фізичній особі – підприємцю є загальним мінімальним податковим зобов’язанням. Мінімальне податкове зобов’язання щодо земельної ділянки, нормативна грошова оцінка якої проведена, та мінімальне податкове зобов’язання щодо земельної ділянки, нормативна грошова оцінка якої не проведена, обчислюється за формулами наведеними у ст. 38 прим. 1 «Визначення мінімального податкового зобов’язання» ПКУ.

09:02 01.09.2023

4 000 000 гривень для підприємців: запускаємо національну акселераційну програму «Власне», – Мінцифри

Мікро-, малий та середній бізнес — це основа економіки України. Тому важливо створити умови для швидкого розвитку таких підприємств і допомогти їм залучити нових клієнтів та інвесторів. Для цього запускаємо національну акселераційну програму «Власне», яка містить освітню, менторську та фінансову підтримку.

08:37 01.09.2023

Домовлено про постачання в Україну великої партії броньованих «медеваків» – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Сьогодні був насичений день. Селектор із військовими та урядовцями. Фронт. Наші наступальні дії. Результати нашої зброї – нової української зброї – 700 кілометрів. Завдання – більше. Важлива новина для передової: домовлено про поставку в Україну броньованих «медеваків», великої партії. Те, про що мені говорили воїни, коли ми відвідували бойові бригади. Міністерство оборони сьогодні відзвітувало.

08:32 01.09.2023

Привітання голови громади Валерія ІВАСЮКА з Днем знань

Шановні маньківчани! Щиро вітаю усіх педагогів, батьків, школярів, студентів  із Днем знань та початком навчального року! У цей день розпочинається дорога у майбутнє кожної людини, старт новим справам та планам, підкорення нових вершин у світі знань. Особливим і важливим цей день є для першокласників, які вперше ступають на цікаву, незвідану  та захоплюючу стежину країни Знань.

08:04 01.09.2023

Вересень на Черкащині розпочнеться короткочасними дощами

Зміна календарних сезонів пройде непомітно, на температурному фоні, що на 4-5° перевищуватиме кліматичну норму. Щоправда, перший день осені заявить про себе на Черкащині короткочасними грозовими дощами. Детально про погоду, якої очікувати на початку вересня, розповів начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

11:33 31.08.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Про РРО з 01.01.2022 для платників єдиного податку. Фізособи-підприємці, зокрема й платники єдиного податку II-IV груп, зобов’язані використовувати РРО/ПРРО у випадку здійснення «розрахункових операцій» у розумінні Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265-95 ВР. Обов’язок вести облік товарних запасів, відповідно до Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб - підприємців, у тому числі платників єдиного податку, затвердженого наказом Мінфіну від 03.09.2021 № 496, поширюється на платників податків, фізичних осіб – підприємців, які здійснюють:

11:21 31.08.2023

Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату

В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державний центр зайнятості та за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографіку з порадами, як успішно скористатися перевагами програми “Власна справа” у 2023 році.

11:10 31.08.2023