До уваги жителів Уманщини!

Уманська районна державна лікарня ветеринарної медицини, повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Черкаській області зокрема Уманському районі та м.Умані на виконання наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  від 29.08.2023 № 1634 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році», листа Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області № 624 - ОД від 31.08.2023 року, Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин у Черкаської області на 2023 рік, та з урахуванням Указу Президента України від 24.02.2022 р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»,  у вересні  2023 року розпочнеться планова пероральна імунізація диких та бродячих  м’ясоїдних тварин проти сказу.

08:55 05.09.2023

Чергова ротація: черкаські рятувальники вирушили розміновувати українські території

Рятувальники Черкащини відбули на чергову ротацію відразу на кілька напрямів. Як повідомив начальник Черкаської ОВА, традиційно – це херсонський. Там вони продовжать розміновувати звільнені території, а також допомагатимуть населенню  підшефних сіл у межах проекту «Пліч-о-пліч».

08:49 05.09.2023

Вітаємо з днем народження голову ФГ "Польовенко" Валентину ПОЛЬОВЕНКО с.Добра!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову ФГ "Польовенко" Валентину ПОЛЬОВЕНКО с.Добра – з нагоди  Дня народження!

08:42 05.09.2023

Оголошення про скликання тридцять першої позачергової сесії Маньківської селищної ради

Відповідно до розпорядження секретаря ради від 04.09.2023 року  № 61-ОД «Про скликання тридцять першої позачергової сесії селищної ради» позачергова тридцять перша сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в залі засідань  селищної ради 05 вересня 2023 року, початок - о 14:00 год.

17:16 04.09.2023

Сила підтримки: партнери Черкащини долучаються до проекту «Пліч-о-пліч»

Черкащина продовжує допомагати оговтуватися після окупації селам Херсонщини. Нині в команді відновлення прибуло. Зокрема, повертати підшефну Іванівку до життя тепер допомагатиме «Відокремлений підрозділ ХЕЛП-ХІЛЬФЕ ЦУР ЗЕЛЬБСТХІЛЬФЕ Е.Ф. В УКРАЇНІ». Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

16:53 04.09.2023

За рік після відновлення приватизації бюджет отримав понад 3,8 млрд грн

За рік з моменту відновлення приватизації у вересні минулого року було проведено понад 400 аукціонів та залучено до державного бюджету понад 3,8 млрд гривень. Про це розповіла Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

16:39 04.09.2023

Сім’ї з дітьми можуть оформити допомогу від держави на порталі Дія: доступні чотири нові соціальні послуги

Відтепер на порталі Дія окремі категорії сімей з дітьми можуть подати заяву про отримання фінансової допомоги від держави. Послуги доступні для осіб, які всиновили дитину; людей, що доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність; осіб з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; одиноких матерів або батьків, які не перебувають у шлюбі.

16:37 04.09.2023

Синоптики прогнозують іще два тижні теплої і сухої погоди

Іще два тижні сухої та сонячної погоди прогнозують синоптики на Черкащині. Температура вночі 12-17°, вдень 22-27°. Температурний фон на 2-3º вище кліматичної норми. Проте 8 та 9 вересня вночі буде лише 8-13°. Про це інформує Черкаський обласний Гідрометцентр.

16:36 04.09.2023

Оголошено грантовий конкурс для громадських організацій, які допомагають постраждалим від війни українцям

Фонд Східна Європа оголосив грантовий конкурс для громадських організацій (ГО), що надають підтримку постраждалим від повномасштабного вторгнення. Про це повідомляється на сторінці Фонду. Хто може взяти участь? До участі у конкурсі запрошують благодійні організації та громадські об’єднання, які мають статус неприбуткової організації.

11:40 04.09.2023

В Україні працює спеціальний онлайн-тренажер психологічної самодопомоги

Він розроблений для поліпшення психологічного здоров’я військовослужбовців, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, українців, які знаходяться за кордоном, а також для дітей і підлітків, які постраждали від військової агресії росії. Сервіс був створений до повномасштабного вторгнення, але зараз його значущість зросла в рази. Онлайн-тренажер базується на науково обґрунтованій методиці когнітивно-поведінкової терапії. З моменту запуску ресурсом скористалися понад 6 тисяч користувачів.

11:38 04.09.2023