Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Після завершення цього тижня – іще одного тижня нашої української сили – час підбити підсумки. Підсумки нашої з вами вдячності. Тим українцям і українкам, які за минулі сім днів відзначилися найбільше в захисті життя та України. Наші воїни, наші рятувальники.

08:52 28.08.2023

МОЗ: ЮНІСЕФ передав неонатальні швидкі для 20 українських медзакладів

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за ініціативи першої леді Олени Зеленської та Міністерства охорони здоров’я доставив в Україну 20 спеціалізованих автомобілів швидкої допомоги для новонароджених. Ці швидкі укомплектовані спеціалізованим обладнанням, яке дозволяє надавати невідкладну допомогу породіллі й немовляті просто в дорозі.

08:49 28.08.2023

Оновлено перелік лікарських засобів та медвиробів, які підлягають реімбурсації

Оновлено перелік лікарських засобів та медвиробів, які підлягають реімбурсації. Відповідний наказ “Про затвердження Переліків лікарських засобів і медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 10 серпня 2023 року” опубліковано на сайті МОЗ.

08:42 28.08.2023

Черкащина – серед областей-учасників проекту Всесвітньої продовольчої програми ООН

46 шкіл Черкащини увійшли до спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проекту з надання фінансової підтримки закладам загальної середньої освіти у 2023/24 навчальному році. Умовами проекту передбачено часткове фінансове відшкодування за гаряче харчування для учнів 1-4 класів.  Всього по Україні планується залучити близько 600 шкіл з 11 областей країни.

08:32 28.08.2023

Вітаємо з днем народження архіваріуса відділу документообігу та організаційно-господарської роботи Наталію ДАНІЛОВУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  архіваріуса відділу документообігу та організаційно-господарської роботи Наталію ДАНІЛОВУ – з нагоди  Дня народження!

08:30 28.08.2023

«Напрям максимальної відповідальності», – Ігор Табурець про укриття в закладах освіти

За тиждень стартує новий навчальний рік. Цьогоріч ще більше дітей області матимуть змогу навчатися очно чи у змішаному форматі. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

08:24 28.08.2023

Понад 70% обʼєктів ЖКГ підготовлено до опалювального сезону

Рухаємося відповідно до графіку підготовки до опалювального сезону. Станом на 15 серпня маємо понад 70% готовність обʼєктів ЖКГ. Продовжуються планові роботи з підготовки житлового фонду, мереж, котелень та генеруючого обладнання. До 1 жовтня очікуємо 100% готовність. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України  Олександр Кубраков.

08:20 28.08.2023

Незламні підприємці зможуть отримати $3000 на розвиток бізнесу

Підтримуємо бізнес, який постраждав під час повномасштабної війни. 60 малих і середніх підприємств зможуть пройти навчання та отримати фінансову допомогу для відновлення діяльності. Про це інформують у Мінцифри.

08:15 28.08.2023